Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku značku notebooku odporučate?

millli

Prosim, napiste mi, ked si vyberam notebook, kde to pise a aky to ma presny nazov, ked obsahuje dotykovu obrazovku. Ja neviem, ake slovo mam presne hladat?

millli

Zatial len obzeram, ale nasla som uz aj za 400, 450 eur za dotykove. Ja neviem, napriklad na tej stranke www.hp, neviem, ako zistit, ci ma dany notebook dotykovu obrazovku? Povedzme, ze najdem nejaky model, kde sa pise s dotykovou obrazovkou, koliknem na neho a ukaze mi asi 3 alebo 5 dalsich podmodelov a pri nich uz za svet nemozem nikde najst, ci maju dotykovu obrazovku.

Je to naprikôad ten hp mini.

h10010.www1.hp.com

h10010.www1.hp.com

Zda sa mi, ze je vsetko mozne popisane, len nie to, co hladam. Co z toho znaci, ze ma dotykovu obrazovku?

lilis.

A nevadi ti, že tie budu ešte drahšie ako tie normalne? Nemam prehlad aj ja by som taky prijala, ale určite budu dosť drahe tie dotykove.

millli

Prave si pozeram notebooky z HP. Vies nejake nazvy tychto notebookov, ktore maju dotykovu obrazovku, napr Compaq Mini 110 alebo HP Mini 5101?

millli

Co znamena tablet? Ma dotykovy panel nieco spolocne s dotykovou obrazovkou, tu su vselijake technicke veci popisane a ja v tom nie som macher.

millli

To nie, ale mne asi zaspal google, ked si dam do vyhladavaca notebook a touch pad, najde mi to vacsinou temy moj notebook ma problem s touch padom, pripadne mi to najde vsetky notebooky ci s alebo bez touch padu a k tomu este aj vsetky clanky, kde sa slovo notebook vyskytlo. Nic to, este skusim pohladat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku značku notebooku odporučate? - Fórum - ZDRAVIE.sk