Chlapi s obriezkou - ako na oralny sex?

Mansie mansie

teraz premyslam, ci ta otazka bol vtip alebo nie. Ako robit oral muzovi bez predkozky? No snad este lahsie, nez ked tam ta predkozka je. Predstavte si zmrzlinu alebo lizatko - lize sa vam lepsie v obale alebo az po odbaleni?? Vidim, ze prispevok je starsi, takze predpokladam, ze ste za ten cas zistila, ako na to..:D Pobavil som sa, prepacte.. Prilozim aj podrobny clanok o obriezke, aby chlapi aj zeny vedeli, ako sa robi a o co ide-- -odkaz odstránený-

milujem sex

Ja som cca pred mesiacom zažila prvýkrát sex s obrezaným chlapom a poviem vám.. Jedna báseň.. Pri samotnom sexe vôbec žiadny rozdiel avšak pri orále to je top :-* Predtým som sa orálnemu sexu akosi vyhýbala, teraz si sex bez toho neviem ani len predstaviť. Je pravda, že kvôli tomu trvá chlapovi dlhšie kým vyvrcholí, ale ženy.. Povedzme si, to predsa chceme.. Takže.. Top top a ešte raz top.. Odvtedy sa pravidelne stretávame ;-)

fgxdrgdrvd

obriezku som podstúpil pred 2 mesiacmi, obriezku som podstúpil dobrovolne, no stále som neprišiel na dôvod, prečo som si to dal urobiť :D prvý týžden bol horor, stále som chodil s rukou v gatiach, aby sa mi žalud ničoho nedotkol, ranná erekcia trochu bolela no dalo sa to prežiť, potom som si na ten pocit začal pomaly zvykať a už sa to len zlepšovalo, teraz nemám žiaden problém, sex môžem mať aj 2-3 krát po sebe, takže to že chlap sa po obriezke nedostane k druhému kolu ako vravel skodafa1 nieje pravda, mozno majú tý muži problémy s erekciou, no ja ich nemám, orálny sex je taký ako predtým, žiadna bolesť, pri sexe sa tiež nič nezmenilo, jediný problém nastáva pri masturbácii, kde je nutné použiť nejaký krém alebo lubrigant (teda aspom ja musím)

libor

som mesiac po zakroku a poviem vam ze predtym to bolo lepsie z rukou to nejde pri sexe necitim nic zalud vobec ten slastny pocit zmizol ked som vnikal dnu a von sex sa predlzil o dvakrat dlhsie ako predtym ale toje asi tak vsetko stoji mi to neustale zle sa mi vstava z auta vsetko co bolo predtym uz nieje musite sa prisposobit uz to nezmenite

Som obrezaný

Neviem čo tu niektory hovorite o Lubrigante. Ja mám obriezku a honí sa mi jedna radosť žiadna bolesť a s Citlivosšou je to rovnake ako s predkožkou. :) A mne samemu sa to pači :D

kaeasas

Ja mám obriezku od 6 rokov a všetko je super...Aspoň dievčatá si pochvaľujú, mňa nič neboli a pokiaľ čakáte, že bude viac znecitlivený hneď po zákroku tak vám asi drbe..Logicky, to chvíľku potrvá kým viac znecitlivie... Ako u mňa je všetko na 1*...takže tí čo ste obrezaný od mala a bojíte sa, že to bude bolieť...serte na to, nebude. :) teraz mám 26 a ide to ako na koni. :)

že dobre

No tak ja som po obriezke a mám 30 rokov. V podstate sa nič nezmenilo, orál je super, sex tiež perfekt. Žiadna znecitlivenosť. A navyše frajerka ma teraz viac citi pretože tým , že tam nie je koža je vystupenejsší žaluď. Takže no stress. A zeraezávam mesiac po zákroku :D