nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

usiko

darika,

obdivujem na tebe, ze si vies povedat, ze si krasna....malo zien to o sebe dokaze povedat, aj ked to tak v mnohych pripadoc je....takze klobuk dolu...

slobodna

Prečo? Ja si o sebe tiež myslím, že som krásna- prirodzene krásna :-) veriť si treba, no treba sa o seba aj starať, je jedno či je žena vydatá, slobodná, či je matka alebo nie.

usiko

moj nazor je ze su zeny s vyssou inteligenciou a tie vedia, ze aj ked su vydate, tak je potrebne sa vkusne upravit, pretoze:
1. lepsie sa citia, jednak pri pohlade do zrkadla, jednak pri pohladoch inych ludi
2. ich muz nechce vidiet pri prichode domov svoju zenu s maskou na ksichte, s natackami, v zastere, a podobne....a strhanu od domacich prac....

je to prirodzene a pochopim, ked zeny, ktore si toto nemyslia, zacnu na mna tu utocit, pretoze to je ta druha kategoria...ta prva boli inteligentne....ta druha kategoria zien si mysli, ze uz ked chlapa chytili, uz sa nemusia snazit. toto su zeny, pre ktore je dieta vyvrcholenim kariery, viac nepotrebuju, rodina je pre nich vsetkym, priberu, vlasy si neupravuju, make up a ocne tiene nepoznaju alebo odlozili az dovtedy, ked ich muz sa rozhodne, ze nechce doma vidiet priseru a zacne hladat inu...alebo si ju aj najde.....vtedy zacnu bud robit sceny, alebo sa zacnu o seba starat...zial, castokrat neskoro.....

Tymto nechcem povedat, ze uspech vztahu zavisi na upravenej zene, chcem tym len povedat, ze pre cloveka je prijemne sa poyerat na nieco pekne...aj babatka si podvedome vyberaju peknych ludi....a je to tak aj u dospelych.....velakrat sa hovori o tom, ze "ja nemusim byt pekna, ja uputam inteligenciu a vtipom"...problem je ale ten, ze na to, aby ste mohli niekoho ohurit vtipom a vnutornymi kvalitami, si vas musi ten dotycny vsimnut..a ako si vas vsimne, ked ste siva mys?

Toto je moj nazor....nemusite suhlasit, ale co vidim okolo seba, tak to plati...zial...

pauli 73

darika,to som rada :))) tak to si štastná žena, ja už musím nejakú tú omietku nahodiť na tvár aby som bola ja so sebou spokojná ale priatel mi hovorí, že som prehnane sebakritická :) a tak ma teraz napdlo, že príde o chvílu domov tak sa idem upraviť :)))

jahoda11

jake silne slova "ja som krasna..." vau niekto si tu dostatočne veri...ja by som take niečo o sebe nikdy nepovedala...

darika

aha tak som tu teda zas.
Pauli,ved ja sa nepaprcim.Mna taketo veci nevedia rozculit.Len radsej to skoncim,akoby sme sa mali do seba zacat navazat.Kazdy robime ako sa citime.A ja sa odlicujem az vecer a nie ked sa vratim z obchodu.A nalicim sa rano,nie ked idem do obchodu.A ked nejdem nikam,tak mam vlasy v cope.A ked idem do obchodu,tak sa licit nepotrebujem.
Ja sa vlastne vobec nepotrebujem.Ja som krasna aj iba so spiralou a leskom na pery.