je roaccutane antibiotikum?

wiwien

nika a ty máš s tým skúsenosti, ked si taká skeptická voči tomu?hej je možné , že je to pravda, ale vieš, teraz tolko vecí škodí...keby sme sa riadili podla toho, tak by sme asi ani nejedli a ani nič..ja neuznávam lieky vobec, ale ked človek nezažije takéto veci, tak si to sám nevie predstaviť..

nika1987

neziaduce ucinky sa dostavuju po rokoch necakaj, ze vlasy ti zacnu padat po 2 mesiacoch a pecenove testy si daj urobit za par rokov...
drzim palce dufam, ze ti fakt len pomoze

wiwien

aluska dakujem, potrebujem to kvoli jednej veci, ktorá by mohla mať s antibiotikami vedlajšie učinky, tak som šťastná, že to nie je antibiotikum a čo sa týka niektorých nazorov tu, tak neviem , ale ja ho beriem druhý mesiac a výsledky uplne užasné ......pleť hladučká, nič mi tak nepomohlo a potom čo som si vytrpela,uplne katastrofálne sebavedomie a trápenie,tak som konečne spokojnejšia, uvidíme dalej, vedlajšie učinky čo som mala boli len suché pery a teraz mám kutiky trošku popraskané už mesiac, ale inak je to okiš..vlasy mi nepadajú a mastia sa mi oveeeela menej ako predtým, ale tak závisí to na organizme, každí sme iní.a ked chodíte pravidelne na krvné testy, tak viete ako je na tom vaša pečen..ak má niekto problém s akné tak ja len odporučam, ale každý ma na to iný názor..ja som tiež po tolkých masiach on požiadala, tak mi ho nakoniec lekár predpísal..tak zatim a thanx..

nika1987

bingham
no citala som prispevky ludi ktori ho brali a ti pisali ako velmi im uskodil...
ale skusenost s nim nemam tak neviem ale ja osobne ak by som ho uz musela brat tak by som si poriadne zistila co je to za liek ked uz ma raz takuto povest a radsej by som ho vymenila za iny, podobny ktory nema tolko neziaducich ucinkov... ale to je kazdeho vec

bingham

Nika to nie je pravda.....je to velmi ucinny liek na akne....a ma vedlajsie ucinky....ale tie po dobrati prejdu....alebo sa ani neprejavia...:)

nika1987

niekde na tomto fore som citala ze viac uskodi ako pomoze, ze ma vela neziaducich ucinkov ako padanie vlasov a este vselijake horsie...