predoperacne vysetrenia

bibi1234

slavka.p-to sa musis konkretne informovat v svojej poistovni. Pripadne na stranke svojej zdr. poistovne mozes najst formular pre ziadost o preplatenie liecby,... a mozes si zaziadat o preplatenie prijmovych dokladov od DR.

slavka.p

ja som zaplatila za predoperačne vyšetrenie u internistu v čadci 57eur len z toho dovodu že ma budu operovat v sukramnej klinike kde si musim ničo doplatit a ničo hradi poistovna povedal mi že ked možem patit tam tak aj jemu a ešte že som mala zaplatit aj obvodnemu za vyšetrenie krvi a moču.Pritom ni mapisal že nemožem ist na operaciu že mam vysoky tlak ktory mi stupol od neho ale chcem vediet či sa to fakt plati

saska.

Zaleži od toho o aku operáciu ide. Ak ideš z estetickeho dovodu ako napr nejaky zakrok z plastickej chururgie, tak si hradiš tieto vyšetrenia sam. inak všetky predoperačne zo zdravotneho dôvodu hradi poisťovňa.

scooty

Vedeli by ste mi povedat, kolko asi stoji predoperacne vysetrenie u mojej vseobecnej lekarky? Plati nieco z toho aj poistovna?

cokoladka898

vrchna sestra je to.ale asi jej poviem nech ma posle aj na interne. nebyvam teraz doma a nepojdem cez obvodneho lekara ale cez nu. tak preto...neviem