ako zvladnut syna ?

janka24

Tak musiš vediet, že je to tým.Pre pubertiaka je najhoršie ak zaživa takuto zmenu-že je zrazu s ocom. To sa nediv. A neviem, či si s nim niekedy vybudujše vztah. Denz mal pravdu, to treba od detstva.
A musi to ist pomaly nenasilne, spoločne aktvivity. Vediet o jeho zaujmoch,želaniach, jeho predstave o buducnosti-ma 15 , nejaku predstavu o škole a podobne asi ma... ale nič nasilu..

darika

puberta je asi najzlozitejsie obdobie u cloveka.A je velmi dolezite ako sa v obdobi puberty dieta zvladne.Vtedy moze zmenit kamaratov,dostat sa do zlej partie.To je ako zena v tehotenstve.Tiez ma vykivy nalad.Zalezi ako to je u vas.Ked mu zakazes,utecie,je vulgarny,davate mu vreckove,poznate jeho kamaratov...?

peter.CU

No ako ja som s nim v dectve nezil. on byval u matky. a zatial u mna nieje ani rok ale to je neskutocne co on robi. proste normalne sa s nim rozpravat to je vylucene. bud je urazeny alebo vrieska po vsetkych.

janka24

mhm myslim denz že ked budu moji velki tak sa ta spýtam,ako na to tiež.-)
myslim, že deti v puberte maju v sebeb taku akoby zlost na všetko ,ved ja ja som mala, aj moja sestra a potom sa skrotila...to sa spolu ani nerozrpavate? možno by pomohlo, ak by ste mali spoločne obedy-aspon nedele-mi sme mali soboty-alebo ked pride zo školy, pytate sa,že ako bolo a tak? Viete ake ma zaujmy? Či ho niečo aj netrapi?