Dávkovanie Wild yam?

Príspevok v téme: Dávkovanie Wild yam?
mariaXB

Dobry den. Dosla zasielka Wild yam od firmy Starlife. Ako to mam davkovat? Pytam sa preto, lebo ste tu spominali 2x1 denne, ale tam je napisane, ze 1x denne a ze "vyvarujte sa vyssiemu davkovaniu." Dakujem za radu. Moj problem - vyse roka nemam menzes po vysadeni HAK a momentalne sa mi "vyhrazaju" nasadenim duphastonu. Dakujem!

mariaXB

Velmi pekne Vam dakujem za rady. vcera som si teda dala 2x1. na dnes som sa odvodnila o 4kg. no ten yam by to tak rychlo nestihol, ale tato nahodicka ma skutocne potesila.to je ulava. uz len zacat menstruovat.:-)

RNG

yam nie je liek, ale potravina. Takze davkovanie je podla potreby.
Vyrobcovia pisu na flase rozne davky z roznych dovodov, obvykle z komercnych, aby doplnok vyzeral lacny na pouzitie, udavaju primale davky.
Jedine spolahlive meritko su lekarske vyskumy a spravy.
Konkretne na yam, ktory v USA pouzivaju miliony zien som nikde nenasiel ani zmienku o predavkovani, tj zrejme to asi nie je tak lahke alebo mozne.
Na ine, ako zinok, selen, vapnik horcik, vitamin A atd je plno literatury na predavkovanie,
ale nie na yam.
Takze tie upozornenia na yame "nepredavkovat" su jasne nicim nepodlozena kravina.

Ivka 1

Odporucam uzivat Wild yam v akutnych pripadoch 2 x 1 denne ale velmi dobre je k tomu uzivat este vceliu matersku kasicku.
Toto davkovanie sa osvedcilo aj u zien,ktore nemali menstruaciu aj pol roka.
Ak sa menstruacny cyklus da do poriadku,staci uzivat 1 x1 denne ako prevenciu.

mariaXB

ja viem,Denz.lenze uz je to 14 mesiacov.:-( a zase ma buzeruju s tymi hormonami. a okrem toho sa citim uz skutocne zle. uz mi diagnostikovali,ze nebudem uz fungovat,potom to zase vyvratili, boli cysty,zmizli cysty a vlastne ani lekari nic nechapu. tak skusam este urobit co sa da.

Denz

maria- rychlo sa to neda...
ani cloveku co ma nedostatok tekutin v tele nemozes dat vypit naraz vacsiu davku vodi...