Pleťový krém! - ale aký?

Príspevok v téme: Pleťový krém! - ale aký?
alexa29

Ahojte žienky.
Fakt by som potrebovala poradit ohladom krému na tvár. Bude mi uz jedno ci bude stát majland len nech je pre túto moju problémovu plet:
-vek 30
- sucha, skor dehydrovaná pokožka, miestami šupinatá,ale ked nacapím hociaký krém, tak sa mi mastí pokožka a to nenormálne a hned sa mi vyhodia hnisavé vyražky po krémoch
-zväčšené póry
- čierne bodky, občas akné (vid po krémoch)
- a začínajúce sa mimické vrásky
- taká akoby ochabnutá pokožka

Nikto ani v lekárni mi nevedeli na to nic dat, ze vraj Weleda kozmetika, no lenže to je len samé tonikum a vodičky ale ja potrebujem výživu pleti a hlavne odstranit mimické vrasky a tie nechutné pory. a tak isto potrebujem poradit vhodny make-up na tento moj face.
budem rada vasim radam

Kovalickova

na suchu a citlivu plet sa mi osvedcil prirodny krem Dr.Derehsan od hristina, ktorý obsahuje kakaové a bambucké maslo a tiež viacero olejov. Dobre sa rozotiera a rýchlo vstrebáva a k tomu udržuje pleť hydratovanú celý deň (:

stastnablcha

ahoj.. tak to ti asi neporadi zdravie, lebo kazda mame inu plet... ja pouzivam nuance ale tebe moze sadnut nieco ine.. zbehni do lekarne a popytaj tam vzorky.. na to su.. a vyberes si sama co ti sadne

Kamila33

Výborné sú krémy z Naomi BioCosmetics - Rich Cream a Light Cream. Sú prírodné, pokožku hydratujú a vyživujú a zároveň posobia proti vráskam

Barborka81

Určite je dobré používa´t hlavne prírodnú kozmetiku, zbaviť ple´t toxínov a chemikálií. Vyberajte si krémy bez ropných zložiek a chemických konzervantov

Emma37

Ja kombinujem tieto masky od Garniere -odkaz odstránený- s týmto krémom -odkaz odstránený-. Masky sú na hydratáciu a krém na suchú pleť a mierne vrásky. Objednávala som to z e-shopu Notino.sk +mi kamarátka odporučila stránku Kuponyzdarma.sk.

FromLenka

Ahoj, kuk môj blog -odkaz odstránený-, mám pripravené 2 príspevky, ktoré zverejním behom dvoch týždňov a sú tam dva krémy, ktoré sú fakt výborné. Mám 31. Veľmi dobrý bol aj Vichy, taký s čučoriedkami, nájdeš u mňa na spomínanom blogu. :)