Psychotronička z Michaloviec

dirtydiana

zdravím Vas...velmi by mi pomohli recenzie na pani Hospodarovu z Michaloviec,hoc na mail dirtydiana@post.sk,nakolko sa rozhodujem či k nej ist,ale dokopy neviem nič konkretne o nej.dakujem Vam

Mato.sk

Pani Hospodárovu určite odporúčam. Mne osobne pomohla, aj keď som bol spočiatku na pochybách. Lieči nie len telo, ale aj dušu. Vychádza z nej veľmi dobrá energia.

viera2251

tak a teraz tie tel. cisla su ktorej Hospodarovej ci tej druhej? ja som bola pri pani Hospodarovej asi pred 8 rokmi a pomohla mi napravila mi chrbticu a potom som bola so zaludkom bola som spokojna ale uz fakt neviem co som platila....

vitaminka157

Dobrý den, ak prosim poznate niekto psychotroničku Nadeždu z Michaloviec, dajte mi prosim na nu kontakt, alebo miesto, kde sa nachadza...dakujem velmi pekne.tu je aj moje t. c. 0918191413 alebo slnieckova@centrum.sk vďaka

monika79

Prosím, kto má jej číslo. Neviem sa k nemu dostať a súrne ho potrebujem.
Poznám len jej adresu,ak by to niekomu pomohlo - Kukučinova 10

alexandriana

Ona lieči skutočne všetko, telo aj dušu. Ja som bola s ňou maximálne spokojná aj keď ma to stálo nemálo peňazí. Nebudem rozpisovať svoje problémy, ale aj vďaka nej mám 2 zdravé deti a sama som zdravá a spokojná. Určite keby bol dajaký problém zase idem k nej. Chodí k nej fakt dosť ľudí z rôzny h okresov aj tých skutočne ďalekých. Ja s ňou nemám zlú skúsenosť, akurát peniažkov si treba viac pripraviť, lebo jedna návšteva určite nestačí.