nezelane chudnutie

usiko

podla mna si ok, aj ja som schudla, ked som prestala zrat a zacala len jest...stitna zlaza sa prejavuje aj inymi problemami, napriklad srdcovymi, busenie srdca, nervozita a tak....kratkodobe zastavenie srdca ci dychania /aspon kamoska to ma tak/...takze len si zacala spravnejsie jest...take iste to bolo u mna.....

cokoladka898

a to vysetrenie stitnej zlazy je biochemicke vysetrenie krvi?ci to je nejake specialne?ked mi budu robit v pondelok odbery im poviem nech vysetria aj stitnu zlazu

AdamKrt

Nebolo by zle urobit mozno vysetrenie stitnej zlazy. Hyperaktivita, prehnane posobenie stitnej zlazy moze sposobovat chudnutie.

cokoladka898

uzivam psychiatricke lieky ale to uz skoro rok tak neviem ci to moze byt od toho. malo by sa to prejavit skor a nie az teraz nie?jedalnicek som vobec nemenila, len je pravda ze mi menej chuti a ze nevladzem zjest jednu porciu jedla. teple jedlo mam minimalne jedno denne. inak jem aj sladke, nevybam sa nicomu.
v pondelok mi maju robit odbery, predoperacne vysetrenia tak tam potom uvidim ake budu vysledky. neviem ci to moze byt aj stresom kvoli tej operacii ale uz ich mam tolko za sebou ze viem ake to bude, viem ako to bude prebiehat tak sa nestresujem ako v minulosti.
ine problemy som nezaregistrovala. a moje okolie si uz vsimlo ze som schudnuta a vravia mi aby som viac papala ale ja jem iba ked som hladna.BMI mam 20.2 co je este norma. pod 20 je tusim podvaha.

usmev:)

cokoladka, ak si nezmenila svoje stravovacie navyky, jes presne tak isto ako doteraz, neuzivas ziadne lieky a nemas nejake stresove obdobie, urcite by si mala navstivit lekara.. nechcem ta strasit, ale taketo nechcene chudnutie moze mat na svedomi aj nejaka choroba, napriklad problem so stitnou zlazou, cukrovka, problemy s traviacim systemom a vela dalsich.. preto by si urcite mala navstivit lekara, aby si zistila kde je problem..