Narastu mi prsia ked budem tehotna?

Príspevok v téme: Narastu mi prsia ked budem tehotna?
kachoraaa22

to je len taka blba otazka aby rec nestala :D ja mam 22 a prsia skoro ziadne .... musim nosit tu najmensiu podprdu :( ale uz som si zvykla no co narobim ... a len tak ma napadlo ze ci ked ostanem tehotna ci mi narastu ..bo nemusi to byt podmienka nie ? brala som aj pirulky aby mi narastli a nic ... tak pochybujem ze mi narastu ked budem cakat mimco :( kazdej babe narastu? ci je tu aj taka co ich mala rovnake ?

datelinka

prve dva mesiace po porode budes mat prsia D-cka, budes ich mat aj trochu napate a bolestive. potom, ked sa tvorba mlieka prisposobi jeho spotrebe, prsia prestanu byt citlive a zmensia sa o cca dve cisla.... iba ak by si pocas tehotenstva pribrala viac, tak samozrejme ze aj prsia by boli tvorene tukovym tkanivom a boli by aj vacsie. je to individualne, neda sa jednoznacne povedat, ako to bude v tvojom pripade.

pauli 73

chlapci ale ozaj no :) ano narastú ti aj počas tehotenstva a ešte viac ked budeš kojit ale ked prestaneš je velká pravdepodobnost, že sa ti vrátia do pôvodnej velkosti ako mne 1 na 3 a potom
z 3 na 1 :)))

hmmmmmmmm

hej vacsinou narastu, aby sa nich mohlo tvorit mlieko, ale nie je garancia ze neskor sa zasa nezmensia.jedinu vec, ktoru ti mozem poradit-urcite nerozmyslaj nad augmmentaciu prs-zvacsovanim ,tzv silikony..je to sice pekne par rokov, ale mnoho zien to nakoniec lutuje.pretoze implantaty nie su dozivotne, ako mnohi doktori zavadzaju.vacsina ma zivotnost okolo 20 rokov.no a vymena nie je zadarmo, a takisto ak si to rozmyslis -prsia su zdeformovane, natiahnute a reoperacia tiez cosi stoji a nie vdy je uspesna.je pravda,ze dnes je material kvalitnejsi , v minulosti casto prasklali, zeny ani nevedeli z coho boli stale unavene, mali zvacsene uzliny, a zdravotne problemy ktore lekari nevedeli odovodnit az sa to prislo nato ze mali otravu silik.olejom.alebo pri solnych vyplnach-vypn sa zmenila po rokoch a na plesnivu tekutinu!a to nehovorim o pooperacnych zapaloch a deformaciach,ked prsik tvori jazvu-kapsulu okolo implatatu a ten deformuje implantat.este poznamka-som zdravotnik tak viem o com hovorim.a este nieco-zeny by mali vediet celu pravdu od lekarov, co nehovorim ,ze sa nedeje, ale vacsinou vam povedia len tie +

kachoraaa22

ten kto by mal nad sebou rozmyslat si ty ..ked toto napises ... ja sa len normalne pytam bab ktore uz boli tehotne alebo mali taky problem ako ja ja .... a nehovorim ze chcem ostat tehotna kvoli prsiam !!!!!! to ma len tak napadlo