Pukanie sánky

Gerbil

Mne puká pri nadmernom otvorení úst vždy. Riešenie? Neotvárať v rámci možností ústa do kde to puká, dbať na prísun vápnika a žiť ďalej. Prílišné upínanie pozornosti problém ešte zhorší.

Denz

maruska- aj to je dobre...dokonca aj zelat.cukriky:)....len telo si z nich az tak vela nevezme.
V tych v lekarnach su uz spravene a dodane ine latky,ktore umoznia telu to vyuzit ovela lepsie....

maruska77

zelatina je dobra urcite, na vsetky klby aj na kolena. mne radili aj taku klasicku tortovu alebo tu co sa dava do huspeniny... :D

Denz

maruska-:)...ty si živý priklad:)
Skus ale tu zelatinu....je volno predajna v lekarni...aj ked nie prilis lacna....

maruska77

cauko
ja mam tento problem uz roky. okrem pukania mi sanka aj vyskakuje. ano su to poskodene puzdra. bola som s tym raz aj u zubara, ked som ju mala mierne vyskocenu a nemohla som zavriet usta. dal mi lieky na upokojenie a povedal, ze v krajnom pripade sa to da DROTOVAT...ale to len v krajnom pripade. nezut zuvacky, ziadny oriesky a tvrde veci a ani si hlavu podopierat rukou o bradu... teraz je to relativne ok... zuvacku som nemala ani nepametam :D

Denz

da sa ist aj na operaciu...ale v krajnom pripade....
Treba to skusit napravit zelatinou a nenamahat prilis sanku.....

kukom6

Lenže mne to už robí polrok najmenej a ked davam ustado bokov tak furt a ked velmy otvorim ústa tak tiež . Počul som že da sa isť aj na operáciu ?