bolesti zaludka

Príspevok v téme: bolesti zaludka
cokoladka898

chcela by som sa len opytat. od vcera ma boli neskutocne zaludok. nic zle som nezjedla. mala som strasnu noc, kazdu chvilku som bola hore. mala som len novalgin tak som si ho dala ale nejako nepomohol. dnes som si dala ranital. vsimla som si ze ma ten zaludok boli po jedle. neviem ci to s tym suvisi ale za pol roka som schudla 14kg pricom som sa stravovala rovnako. poradte prosim. je nutne ist s tym lekarovi alebo si postacim sama?

ctw

Treba ísť doktorovi ... ja som tiež mal problémy s bolesťami brucha atď a nakoniec mi zistili na gastroenterologii, že mam zápal žalúdka a tiež sa tam nachádzala žlč, ktorá tam nemá, čo robiť. Takže lekár a každopádne by som večer už dával pozor na jedlo. Mne to prešlo až na občasné výnimky ... takže LEKAR ! ! !

nika_51

ahoj..potrebujem pomoc:)
už dlhší čas ma trápi veľmi veľká bolesť žalúdka.trvá to už dlhší čas asi tak týžden ale k tomu sa pridala aj pravidelná raňajšia hnačka. je tu ešte menší bonus som diabetik a kedže potrebujem pravidelne jesť a moja chuť do jedla sa veľmi znížila stále sa dostávam do hypoglikémie...tak ak viete tak mi prosím poradte budem vám veľmi vdačná!

DR.NONA

JA SOM MALA STRASNE PROBLEMMI SO ZALUDKOM!!! PRODUKTY DR NONA MI POMOHLI A SOM UPLNE V PORIADKU VRELO ODPORUCAM AK MA NIEKTO COKOLVEK S BRUSKOM A INE. PISTE MAIL

cokoladka898

nesla som skor lebo som si myslela ze to prejde, resp. skonci. brali mi aj zakladne odbery tak uvidim ci tam nieco nebude

Jarino

jáááj ozaj ..som moc rychlo prečítal a unikla mi pointa.. prepáč.
prečo sa ideš až teraz dať vyšetriť? veď už len to chudnutie je na doktora...možno máš hormonálne problémy zo štitnou žlázou.

cokoladka898

ja nechudnem naschval ak si si to poriadne cital ale vsak v poho. a neurazaj psychiatriu. vobec to nepoznas, nevies o co tam ide tak nemudruj,dik

fialocka_7

ahoj
aj ja si myslim ze radsej chod k lekarovi...vysetri ta,poradi nejake lieky,mozno dietu(zaprazka,banan,ryza,suchare),nejaké probiotiká si kúp...