Ako wyliezt na kozu!!!!!!!!

Barcula16

ahoj Titi...no ak ta to ete zaujima tak uz to mam za sebou. Lekar mi nevysvetloval nic lebo to urobila zlata sestricka. No a koza bola teraz o dost nizsie a bolo mi hned jasne co a ako, nie ako minule co som z toho bola jelen. Ono to je pohyblive ako zubarske kreslo... no nebude to moje oblubene vysetrenie ale zubar je omnoho horsi. Mam symposa doktora takze teraz mam super pocit ze som ok. Diki

Macca

Tema precistena.

To aluska:

Ak ta diskusia na danu temu poburuje a nemas zaujem zmysluplne poradit, pomoct, tak danu temu jednoducho ignoruj.

Dakujem.

titi...

Barcula ozvi sa ked si už bola u gynekologa.Ci ti vysvetloval niečo,ako si dopadla,...Držím palce a neboj sa.Nechápem prečo niektoré baby zosmiešnuju druhé,miesto toho aby normálne inteligentne poradili.Niektoré sa tu fakt správate ako deti,radšej ste sa nemali ani zapojiť do témy.Nechcela som nikoho uraziť ale niektoré príspevky s danou témou nemaju nič spoločné.

anjelik9

ja som sa normalne na drzovku spytala že ako mam na to vyliezt že mne sa to zda vysoke a samozjreme že som vyzera si takto =ˇ)))))))))))))))))))))

jajkafr

aluska
ja som úprimná, ale navyše aj empatická to je to čo ty nemáš.
tiež študujem ošetrovateľstvo takže sa s pacientmi stretávam takmer každý deň a bola by si prekvapená ako veľmi pomôže ak pacienta poriadne poučíš a vysvetlíš mu ak je potrebné vyšetrenia do podrobnosti. Ale to by si musela zažiť na vlastnej koži čo ti tu budem rozprávať

jajkafr

aluska
tie tvoje príspevky sú dosť primitívne. Asi nevieš čo je empatia a aké je empatické správanie.
skús sa vžiť do koži dievčaťa ktoré ide prvýkrát na gynekologické vyšetrenie dospelé ženy s tým majú problém a nie to ešte mladučké dievčatá. Inak ak ide pacient na vyšetrenie dostatočne poučený je v menšom psychickom vypätí a myslím si, že to je pre každého z nás lepšie.
Veď prečo sa asi berie dieťa k zubárovi prvýkrát keď nemá ani jeden kaz a vyšetrenie nebolí? Aby sa nebálo ísť k zubárovi. A existuje veľa takých príkladov. Takže aluska nabudúce ak budeš prispievať poriadne si rozmysli čo napíšeš, aby si tým neurazila toho druhého.