Silne krvacanie

Príspevok v téme: Silne krvacanie
crazy-lazy

Prosim poradte mi!:( Uz viac nez 2 tyzdne mam menstruaciu ale v poslednych dnoch je velmi silna. Myniem aj 4 velke vlosky za hodinu. Vcera som bola u gynekologicky robila mi sono a potom mi dala injekciu na zastavenie krvacania. Vobec mi to nepomohlo:(
Mam 15 rokov. Menzes som mala vzdy nepravidelny a silny ale nikdy nie az takto. Prosim poradte mi nieco lebo takymto tempom asi za chvilu vykrvacam:D:(

mimuska77

Aj ja som mala problémy zo silným krvácaním,nepravidelnou menštruáciou a tiež neuznávam chémiu tak vyskúšajte čaj z Alchemilky je vynikajúci a upravuje cyklus aj silné krvácanie,treba ho piť aspoň dve šálky 20 dní.

mimuska77

Aj ja som mala problémy zo silným krvácaním,nepravidelnou menštruáciou a tiež neuznávam chémiu tak vyskúšajte čaj z Alchemilky je vynikajúci a upravuje cyklus aj silné krvácanie,treba ho piť aspoň dve šálky 20 dní.

mimca-

taka ko si na tom viem si predstavit co prezivas a snad to prejde ja som krvacala spociatku pomaly len take spinenie asi tyzden a pol a tak silnejsie asi dalsie dva to som uz furt sedela u lekara a pichal mi inekcie ale tie akurat zabrali krvacala som este silnejsie cim viacpichali tym horsie a to fakt krvacala som jeden a pol mesiaca a nakoniec ma museli cistit kyretovat fakt som silno krvacala hlavne rano jak som vstala posledne dva dni to z mna normalne ze buchlo

aluska

tie injekcie predsa neucinkuju hned..musis pockat...asi keby to je tebou take vazne tak ta neposle doktorka domov..takze neboj, nevykravacas...a pi vodu s vela citronovou stavou...ma to stahujuce ucinky