chloe

Príspevok v téme: chloe
zuzi23

ahojte lekárka mi predpísala novú antikoncepciu, ale recept ešte nemám, idem ešte na krv, chcela by som sa spýtať, kolko stojí, predtým som brala diane 5 rokov, a pribrala som 6 kíl, už nechcem pribrať, ako je to s touto antikoncepciou? Lekárka mi odporúčila túto, ale chcem vedieť vaše skúsenosti.

Trdielk0

preco si myslis ze 6 kil si pribrala koli antikoncepcie? za tych 5 rokov by si mohla pribrat aj 20 kil aj keby neberes hak.. nemusite to zvalovat na hak.. proste viac papate a mate menej pohybu..

shorty

Ahoj ja beriem chloe uz 2 roky...povodne som ju mala mat na pribratie(to mi gynekologicka poradila) ale schudla som z nej 5 kil...ja som celkovo chuda a myslim ze na kazdeho to posobi inak...plet sa mi zlepsila aj vlasy...to je jedine plus inak mi byva z toho obcas zle(nie som si ista ci z toho) a chystam sa ju vymenit...ale kamoska brala tiez chloe na chlpy a na schudnutie :D ja som schudla 5 kil ona pribrala 10

levicaaaaa

to kto dal aluske mínusko ? ? ? do čerta aj s poonďanými mínuskami... veď napísala úplnú pravdu, akurát som sa to chystala napísať aj ja...

Diane 35 a Chloe je totálne to isté, len o iného výrobcu...

a navyše, táto antikoncepcia by sa nemala brať viac ako dva roky, nakoľko má dosť vysoký obsah hormónov...

a nezabudnite mi za to dať mínusko, vopred ďakujem...

aluska

no to je velmi zaujimave ze si brala diana a teraz chloe..ved to ma to iste zlozenie, tie iste hormony v tych istych davkach..proste to iste len od ineho vyrobcu..cize beres to iste..takze aj cakaj to iste co aj doteraz

regyna

A ešte sa mi asi jedno číslo zväčšili prsia :-))).........ale myslím, že antika má na každú z nás iné účinky.....uvidíš sama

regyna

Stojí nejak 23 eur + - na 3 mesiace. Ja ju beriem asi rok. Zo začiatku som s ňou bola spokojná, lebo sa mi zlepšila pleť. Pribrala so len 2 kilá, ale odkedy ju beriem vôbec sa mi nedarí schudnúť - mám stále tú istú váhu - vraj je to preto, lebo zadržiava vodu v tele. Doteraz som to nejak nevnímala, ale cítim sa v poslednom čase nejaká "nafúknutá" a aj pleť sa mi zhoršila. Mám v pláne sa poradiť s lekárom, či je to z tých tabletiek a asi si ich dám vymeniť.