tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

0vecka

2 jajka takto by som to nepovedal urcite obidve drogy maju svoje rizika tu ide skor o to ze ak ich berie psychicky vyrovnany clovek ktory nieje hlupy a nema problemy so sebaovladanim a nejaky zavazne problemy tak mu nic nehrozi ... urcite si nemyslim ze drogy su pre kazdeho ale tak vecsina ludi to zvlada v pohode :)

jajka001_

učinky a dosledky alkoholu a travy mozno vidiet hned priamo pri uziti : po trave si mierny vymlety, po alkohole uplne dezorientovany a agresivny. pri dlhodobom uzivani dopadnes presne tak.

jajko15

jajka001_ ...úplne s tebou súhlasím...Bolo by super keby niekoho len na skúšku, na nejaký čas napadlo vymeniť zákony o tráve a alkohole.

jajka001_

prave to, ze pri prednaskach ze PRECO NIE sa pouzivaju argumenty, ktore nie su pravdive, alebo len ciastocne, a tie decka potom zistia ze su to klamstva, im nezabrani skusat dalej lebo uz neveria
mna osobne velmi stve ze alkohol je legálny, a je to tvrda droga

jajka001_

argument ze uzivatelia travy prejdu na tvrde je najsilnejsi aky odporcovia maju. ale v praxi sa to tyka len maleho percenta, a to takych osobnosti, ktore by na tom skoncili tak ci tak. keby nebolo travy, tak by z nich boli alkoholici.

barbinka

ja mám strašnú averziu voči týmto svinstvám kvôli tomu všetkému, čo som zažila, tak sa nečudujte, že takto reagujem. chcela by som len, aby si to ľudia uvedomili a nezobrali drogu.