Asi som prechladnuta

levicaaaaa

Inkognito : ??? :-O.. ???

aha, tak to aj mne teraz ťuklo... celý čas fungujem s tým, že si chlap... :)))

:D:D:D
riadny trapas... :D:D:D

prepááááč, hlboko sa ospravedlňujem :)))

levicaaaaa

Inkognito: ale veď jasné, to je v pohode, je super, že máte také rodinné vzťahy ... :))

mňa to len tak pobavilo, že brat vie o svojej sestre, čo ju kedy ako bolí :))

je to milé... :))

[zruseny1]

jezis..no tak jasne nie na treti den stale :D len som mierila na to, ze to citi neskor, ku koncu menzesu :D ten treti den som dala iba ako priklad :D zase tak do detailu to neriesime :D:D
a uz dobre brepcem, co?:D uz aj ja sa na sebe smejem :)

[zruseny1]

levica..lebo niekedy jej je z toho do placu, taku bolest citi.... so sestrou sa bavim a asi na nej spozorujem, ked ju nieco boli a trapi... neviem, co je na tom divne ze viem o jej problemoch :D ved nerozpravam o nejakej starej kropackovej, ale o mojej sestre :)))

levicaaaaa

Inkognito: mňa by zaujímalo, odkiaľ ty vieš, že tvoja SESTRA pociťuje "brnenie" na tretí deň menštruácie :D

to si doma takto hovoríte pri večeri, alebo... ? :D

-sorry, len ma to rozosmialo :D -

[zruseny1]

kristinka a nemoze to mat suvis prave s menstruaciou? lebo moja sestra citi podobne palenie zvonku na treti den menzesu...akoby take brneniie, citi bolest aj ked si sada napriklad

datelinka

kritinka, mala by si sa vyjadrovat presnejsie. ako ti mame poradit, ked nevieme co myslis tym "tam dolu"?
mas problem s mocovymi cestami, alebo mas zapalene vonkajsie rodidla?
spominas aj zensky caj aj urologicky caj, no len ty najlepsie vies ci to je kandida, alebo mocovod.

KristinaK

Prave mam menstruaciu,takze krem musim vynechat. Pijem vela,manzel mi prave doniesol urologicky caj. Dufam,ze nieco mi uz pomoze.
Nasla som brusnicovy kompot,idem aj to zjest...
Dakujem za rady