recicky alebo naozaj pravda ?????

Príspevok v téme: recicky alebo naozaj pravda ?????
rebeca caca

ahojte ... snazime sa o babatko a nevydrzala som to a povedala som svojej kamaratke ze konecne sa snazime o babo na ktore tak velmi dlho cakam ... a ona hned toto mi nehovor nikomu to nehovor az ked budes zacinat 4 mesiac to niekomu povec inak prides o babo....zevraj dovtedy su kriticke dni a nemam to nikomu povedat ...samortejme okrem tatinka :) baby ...je to pravda? ci len babske recicky?

jajka001

ja som napriklad uzivala Maternu či niečo podobné pocas gravidity, po par mesiacoch som sa docitala ze takto zivene deti prilis vela rastu, tak som to vcas stopla lebo neviem ci by som prezila porod patkiloveho dieťaťa

jajka001

ano, ked sa nedari, treba zistit pricinu, ale naco dopredu davat do seba nieco co nemusis a nevies ci ti to prospeje

Ivka 1

Ano chapem :) ale mam tiez svoje skusenosti so zenami,ktorym sa to nedarilo roky a po doplneni vitaminov, uprave hormonalne cyklu sa to podarilo.

Ivka 1

Rebecca vitaminy na chemickej baze z lekarne Ti neodporucam ani ja , obsahuju
farbiva a maju len velmi malu vstrebatelnost / 8 - 10%/.

Ivka 1

No podla mna treba aj dalsie doplnky, ale to uz je na rozhodnuti Rebeccy. Ak sa zene nedari otehotniet velmi casto je potrebne dovyzivit organizmus. Na to vsak bezna strava velmi casto nestaci. Rebecca hlavne sa nestresuj, uvidis co chvila sa to podari.