sex s muzom s nadvahou

Príspevok v téme: sex s muzom s nadvahou
sasena35

ahojte

potrebovala by som poradit. Mam priatela s nadvahou. Velmi ho lubim aj sex s nim sa mi paci a uspokojuje ma. Jediny problem je ze sa v poslednom case bojim, ci nemozem mat nejake zdravotne problemy (s klbami, alebo dostat pruh) ked sa milujeme pri misionarskej polohe ked lezi na mne, celkovo je tucny hlavne na bruchu. Mozem z toho dostat pruh, ci mat problemy s chrbticou.
poradte mi, nechcem ho kvoli tomu stratit, lebo ho milujem(a schudnut sa pokusa,lenze jeho nadvaha je skor dedicneho charakteru ).

usiko

sasena, no, k nadvahe...nadvaha sa nededi, ale deti sa v detstve naucia zlym stravovacim navykom a ide to s nimi do staroby, ak nie su dost silni......takze vela zdaru pri chudnuti....

A ci mu to moze ublizit? schudnut by mal bezpodmienecne, preoze budete mat spolu sce krasny ale kratky zivot....a pocas sexu veru tiez by som si dala pozor, predsa len to je vysoka zataz pre srdce, ktore, podla vsetkeho, nema v poriadku, cholesterol a tak...

djmixo

Nech sportuje, sportovci a ludia co sa hybu maju celkovo lepsiu koordinaciu a su sikovnejsi, nech to urobi pre Teba, potom nebudes mat ani problem ani nic take. Len tak na margo ...