Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

tpch, lenze ja mam problem doverovat comukolvek praveze, (aj ked budes namietat:) takze ja vzdy uvitam, ked je nieco oficialne podlozene :D

[zruseny1]

ojka ved ja ich nesledujem pravidelne, ved som pisala, ze som si ich pustila po dlhom dlhom case,
no uz som potrebovala vypnut od skoly tak som si zapla TV :D

ojka.

inko, rob to ako ja (: v rámci môjho psychického zdravia som prestala pozerávať TV už dávno,... niekedy som pozerávala aspoň TV noviny, teraz už takmer vobec nič, možno raz za pol roka, keď som doma, tak len nejaký film...
lebo, keď sa to tak vezme, moc dobrých správ sa z tých TV nedozvieš, tam niekto niekoho zabil, okradol, podpálil, oklamal, podviedol, vyhrážal, ublížil, podplatil, atď.... nerobilo mi to dobre...

tpch

Inkognito, o tom, ze Penta ma v tomto state vsetko kupene, si sa dozvedela az z Gorily a este si vahala tomu uverit? To je diagnoza-naivita opletena neprimeranym optimizmom a komplikovana tazkou slepotou :-D
Vsetci zdravotnici to vedeli.

[zruseny1]

nemala som to robit :(
po roku pozerat televizne noviny...co sa to deje :( co sa to dejee
otrasne otrasne otrasne
internetove vojny, protesty...kokos, chyta ma panika...a gorila je na 100% uz potvrdena, ja som sa stale nazdavala, ze to hadam nebude pravda :D no a teraz nemam koho volit :D

[zruseny1]

tiez som metodiku v DP este neriesila :) v BP som pisala akym systemom spracovavam pracu, ze kvoli prehladnosti pouzivam grafy, tabulky bla bla :D ja uz neviem co som tam popisala, a nechce sa mi to teraz ale hladat :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk