Prečo ešte nespíte?

*inko

no ano, s novinkami radsej na skuskach netreba vyskakovat, pokym sa vyucujuci priamo na ne nespyta, lebo mne sa tiez stalo ze som pisala o eurovale, nejake upravy co sa zmenili asi 4 dni pred skuskou, ani prof. o tom nevedela a neuznala mi to :D ale inak u nas sa sito nerobi, aspon som nepostrehla. Vsetci co sme spolu zacinali, spolu aj koncime

joj ale tak zmeny v zakonoch by vase tety mali sledovat, ved u vas sa stale cosi meni. asi nemaju cas, hmm

takze aj ty si bola idealne dieta? :D so mnou sa museli ucit, lebo sa mi nechcelo, este aj skolsku tasku mi starsia sestra balila. az potom ked sa odstahovala som zacala byt samostatna :D mna do piateho rocnika zaujimali iba hracky

martin, aki krpci? aka sutaz?

ojka.

inko :DDD ja som teda tiež bola potom uplne idealne decko ,... ja som nemala rada, keď nado mnou niekto sedel, chcel ma kontrolovať, alebo učiť sa so mnou :D na to i naši doteraz vďačne spomínala, že mali o "robotu" menej (((:
hmm, tak aby si "niečo" spravila? tipujem, že sa s tým asi moc chváliť nechceš :D ale nuž, stávky treba dodržiavať, tak len smelo do toho....ja sa inak nikdy nestavujem, teda, vlastne len vtedy, ked viem, že vyhrám, ale teraz by som sa aj prehre potešila :D
ach jaj , veru veľké sito teraz robia, v štvrtaku boli 2 také predmety, čo dosť ľudí prenáša a teraz v piataku tento,... no len kam to preniesť,.... pekne si zaplatiť ďalší semester, lebo oni ti opravak nedajú ani v lete pred opravnými štátnicami.... na tie tety mám fakt ťažké srdce..... grrrr....najlepšie na tom je, že učia veci po starom, vôbec nesledujú zmeny zákonov a na písomku ti potom aj tak hodia ešte také veci, čo človek v živote nevidel....
pche

martinmlm

Inko. Snažil, snažil. Krutenie zadkom mi moc nešlo, ale kroky skákanie, práca nôh ušlo. Určite mi to zlepší pohyb pri zápasení. Cez víkend idú krpci na súťaž, tak musím tam nejak prepašovat aj ich.

*inko

ojka, mala je idealne decko :D ona sa uci uplne sama od prveho rocnika, naozaj. v tomto ma sestra velke stastie, iba jej skontroluje ulohy. uvidime dokedy to bude malu drzat :)
a ta moja stavka suvisela s panom guvernerom :D on totiz nerozdava moc dobre znamky. a som sa s niekym stavila ze ak dostanem Acko, tak nieco spravim :D a zatial som to "nieco" nespravila

joj to vazne? :( mali sme raz taku otvorenu hodinu s prodekankou fakulty, ked padla otazka preco nie su opravne statnice este pocas bezneho akademickeho roka, ale az o par mesiacov, len sa uskrnula... a kazdemu bolo jasne preco. Opravne su pocas noveho akademickeho roka, ktory si uz treba zaplatit, a je to dobra palka. Teta vravela, ze to nie je z jej hlavy a nemoze s tym nic urobit, joj ale sme ju vypiskali :D
ojka neboj, teba sa to netyka :) ale je to riadna sprostost, robit take velke sito akurat v poslednej faze.

ojka.

inko, čo za stávku máš nedoriešenu? prezraď :D
jeeej, tak to je super, že malemu to tak ide, aspoň nevypadol z toho tempa a rýchlo sa do toho potom dostal, sa teším (: ooo, tak neterka je taká malá slečna? aj si s ňou niekedy robievaš domáce ulohy, či to nechávaš na sestru? (((:
hej, to je snáď najťažší predmet v ročníku teraz, kvoli nemu sa piataci nedostavajú ani na štátnice, a nie je ich málo ///-: dokonca toho roku, čo to piataci i prenášali, teda zaplatili si semester navyše, tak to zasa ani jeden z nich nespravil... takže stovky eur šlo len tak hore komínom vďaka našej milej tetuške.... grrrrr......

*inko

ojka, to je zlateeee :)))) take mile stavky :) si mi pripomenula tiez jednu moju, ktoru som nedoriesila :DDD
mala ma osem a je druhacka :) synovec isiel po pol roku do skoly, sme sa bali ci nieco bude vediet, no dostal hned prvy den 5 jednotiek :))) takze ta operacia ho nejak nezabrzdila, je to nasa hviezda :D

a ty si mala co za predmet? je to moc tazke? asi nejake uctovanie predpokladam

*inko

jajka, vrat sa :( riadis sa tym, co chceli nejake truby, miesto toho co chcu ti, ktori ta maju radi? nebud aj ty truba

ojka.

inko, ty šuhajda :D len škoda, že ja si v tomto neverím a to je horšie a realistickejšie, už sa mi o tej skúške normálne snívalo, a to nie je u mňa zvykom veru :D
sa so mnou už aj spolubývajúce stavili :D že ak som to dala, tak im kupim fľašu vína, a ak som neurobila, tak mi kupia veľmi veľku čokoladu, aby som sa mohla učiť na opravak :D dobrý kšeft, nie?
ale popravde, najradšej by som tu stávku aj tak prehrala a to víno im kupila, no komu sa už len chce po opravákoch sa tackať :D
tssss, tak ty už lístok nemusíš mať, dobre premyslené (: a koľko má malá rokov? do ktorej triedy chodí?