Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ano, mala usmievava..ona je jedna z tych statocnych co chodi skoro na kazdu prednasku :)
z tvojich koncin, ci z intraku?

ojka

jooooj, chuďatenko.... tak to potom ona bude... /-: som fakt netušila, že tiež nejakým zázrakom letela k zemi...
hej, hej, nižšia, zlatá, usmievava,baculka (:

*inko

a taka nizsia je a trosku baculka? ona si ju zlomila tesne pred jednou skuskou...hmmm..kedy to bolo..no mesiac tomu este asi nie je
ale ak je to ona, tak potom ju poznam tiez iba z videnia... s nou sme bacovali spolu na forexe...dve baby a zvysok sama tlupa chalanov :)

*inko

no toto neviem, maleho princa som necitala, hanba mi..to cital snad kazdy..a kto nie, nech sa hanbi rovnako ako ja :)

ojka, takze lubka je spojitko medzi nami :))))

ojka

hej, blondína, rovné vlasy asi po plecia... (:
fuuuha, zlomenú nohu? tak to potom dúfam, že nie je ona... neviem veru, nejaký mesiac som sa s ňou nevidela...

ojka

och, takže poznám osobu, ktorá ťa osobne pozná :D teda zvidenia poznám....
hm, dobre, myslím, že kým nemusím, tak žiadné smradľavé baobaby k sebe nepustím (: i keď sú tak super...
ale pamatam si, že baobaby boli často spomínané aj v Malom princovi (: ale inak vyzerajú fakt, jak z iného vesmíru, také netypická rastúca vec to je (-:O

*inko

hmmm... P...? blondina? no vies, katiek je vela, to teraz ani neviem.
daj este indiciu
ma zlomenu nohu ta na ktoru myslim :)

*inko

anoooooo..to je ona :) H.
s nou som sedavala 4 roky na kruzku kreslenia :) ale na gympli sme neboli spoluziacky, ona A a ja B.
baobab..no vraj velmi liecivy zazracny olej, ale kvoli jeho smradu ho nepouzivam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk