Prečo ešte nespíte?

ojka

no jasné, ked ty môžeš absenčky nám davat, tak i my tebe môžeme, no nie? :D
a čo to bol za špeci vankúš? (:
och, ja som tu inak už nemala byť, to je strašné :D

ojka

uff, lost, ale z ryžových chlebíčkov sa žiť nedá, treba si s priateľkou vážne pohovoriť ,... resp. čo tak si niečo "ukuchtiť" sám? ehm, resp. vydolovať niečo z chladničky či špajze :D

lost

no ja mam posunuty cas :) vcera som do 4tej pral :D
a potom ma pes o 8 zobudil..
no ale ja som sa 4 hodiny pozeral, resp robil sa ze spim :D
potom cely den mizerne pocasie, brutalna tma, a teraz brutalny vietor.

ale aj tak to bol dobry den :)

aj ked som nic neurobil, isiel som si kupit vankus do BA a nemali.. ale aj tak, dobry den :) mohol byt horsi :D

ty mi chces dat absenciu? :D

lost

pritomny cas ojka, pritomny cas ;)

ryzove chlebcky :P

(frajerka si neplni povinnosti, leniva je? nenavarila veceru !!! )

ojka

inko, sýtejšie do mňa asi nič teraz nedostaneš :D nooo, tak tiež 3, to je super, nejak to už predsa len zmákneme (: ostatné máš kedy potom?
lost, to skôr my budeme tebe písať absenčky, kade sa táraš... nože sa nám zdôver, že ty si si našiel priateľku (((:
a otázka číslo dva, čo si dnes večeral? :D

*inko

mna cakaju (este s touto na ktoru sa prave ucim) 3

jasne, papaj :) ja by som ti aj nieco sytejsie dopriala, chuda:)
tak dobru

ojka

no jak sa my rýchlo dohodneme :D hm, ale pštros, to sa mi nepáči, fakt si vyberiem asi niečo iné, ešte uvidím (:
pa

ojka

nie ((((: spolubyvajuca sa volá janka (: ona je z našej fakulty, ale iný odbor (:
nooo, ja mám ešte ehm, teraz si ma zarazila, normálne pozerám, že koľko skúšok ešte :D takže zrátané, podčiarknuté, sú 3 ešte
2 mám toho 16.1 a tú poslednú mám 23, z tej to vidím aj na opravák, tak potom mám ešte čas týždeň (-:O
tebe ich ešte koľko ostáva?
nooo, tak jedla som naposledy o pol dvanástej (doobeda), tak trošku mi vytráááávilo... neviem, po tých liekoch mi vobec nechutí nesť, a najlepšie na tom je, že tie lieky môžem užívať len pri jedle :D