Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*

vysku invalidnych dochodkov uz mas dufam nastudovanu :) tak tomu sa hovori zakon schvalnosti ojka, ale z toho si nic nerob, ani mne sa nikto neuhne, niektori ludia su jak telce s prepacenim..hlavne teraz cez sviatky... ide to jak slepe a uz to len kukaaa po tych vykladoch ach boze..a to si potom aj zasomrem :)

ojka.

ale podotýkam, aby ste si fakt nemysleli, že som také nemehlo... tak oproti mne dnes nejaká ženská utekala na bus asi , vrazila do mňa (lebo mňa sa samozrejme nik neuhne :D) a už som letela voľným pádom (-:O

ojka.

chrbát som skúšala napraviť :DD, no stále je na tom tak isto
ale skôr mám strach o koleno, ach jaj, ja nemehlo
jedna noha sú len hrče a modriny ale tá druhá.... no ja neviem, ja stále dúfam, že toto je zlý sen, ráno sa zobudím a bude mi krásne :D
inko, nie, ty sa nehádž, je to síce veľká sranda, ale myslím, že po čase by ťa to omrzelo :D

*

hej? no raz to musim tiez vyskusat :)
si skusala napravit chrbat? :) teraz sa radsej ani nebudem pytat ako si na tom :D isto nie dobre ked si zas padla

ojka.

... chcem dobrovoľné domáce väzenie, ľudovo povedané "zaracha",.... vonkajší svet stále nie je schopný prijať moju existenciu....

(-:O

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk