Prečo ešte nespíte?

ojka.

zdravíčko
binghi, tie "čertovské" veci mal v rukách snáď každý chlap už....
inko, vyfoť mi tú "Griswold family", ja to chcem vidieť :D u nás v dedine je tiež jedna rodina, čo má vysvietený dom a záhradu ako v Las Vegas.....
ejha a čože si robila do školy? ja by som sa mala nad sebou už zamyslieť a tiež s niečím už pohnúť.... (-:O
pekný deň všetkým

*

ojka, no oproti nam byva hotova Griswold family, vysvieteni su riadne(asi to aj odfotim :D ), ale toto co mne blikalo vcera a predvcerom do izby bolo strasne ostre a cielene svetlo... nieco ako "blikatko" co sa zvykne pouzivat pri prezentaciach, na ukazovanie..ibaze omnoho silnejsie

*

ojka, ale nieee, ved jasne :) on je stale hodeej..a stale bude moj chuchmak, aj ked chciet nebude :D takze s tym nech rata, dufam ze to tu zbada..ak nie, tak to napisem este raz a velkym

ojka ze co z toho maju? :D no ja bych tiez hadzala petardy, keby som vedela ze to niekoho tak rozhorci :D nechaj ich, nech sa tesia..kym maju vsetky prsty...potom budu prveho januara v televiznych novinach..ako to uz byva zvykom :D

coze ty uz ides? ja este planujem nieco do skoly spravit...teraz som mala iba prestavku, tak dobru noc a pekne sny

ojka.

inko, alebo ma ešte napadlo, že oproti vám niekto býva s blikajúcim vianočným stromčekom, môže byť? (((((-:

ojka.

inko, ale joj, on a nebaví? to sa mi na neho nepodobá d:
ach, určite si ho nabila v biliarde alebo v čom....
hmmmm, no neviem zlatá moja, čo by si sa ma chcela spýtať, ale keď si spomenieš, tak si ťa rada vypočujem :D
ooooooch, grrrrrrr, ja ja neznášam, keď tie detiská buchajú tie petardy..... čo z toho len majú z takých delobuchov....
no nič, idem si nájsť nejakú spravnu polohu v ktorej by som mohla spať :D
zatiaľ sa majte a poslúchajte.... lebo nikdy neviete, kedy vás tu prídem ešte postrašiť
GN

*

boze ojka ... volaco som sa ta chcela spytat... vcera mi nieco napadlo...a vravim si toto sa urcite musim opytat ojky, no ale aj ked ma zabijes tak si nespomeniem... hmmmm
nevies nahodou co to mohlo byt? :D

ojka.

inko, aj keby som mala tvoj mail, tak by som ho nikomu nedala (; na to máš právo podľa mňa len ty sama (:
dobre, ďakujem za povolenie, ale vrámci môjho pudu sebazáchovy (ktorý je očividne aj tak dosť nízky v posledných dňoch) ti aj tak radšej nebudem po tých topánočkach skákať :D
hm, a nebliká ti to binghi do okna ? :D že by si mu otvorila a nejaký vianočný koláčik by ste spapali ((((: