Prečo ešte nespíte?

jajka001

parkrat sme boli v meste ale je to zivotunebezpecne. a raz sme isli zmrznut, bolo tak minus desat a nebolo kam sa schovat, vsetko plne. nakoniec sme skoncili aj tak u kamosa. najlepsie je u kamosov, lebo je to ako doma a neni to doma :) no male dieta sa tam tahat neda. tak tahame kamosov k nam :)

*inko

hmm:) u nas petardy nefrcia, jednak sme vsetci smatlavi a pravdepodobne by to skoncilo susede v okne a este aj vyhadzovat za to zbytocne peniaze...ee.. minuly rok sme pustali tie balony, alebo lampy stastia, neviem ako sa to vola...tie horiace papiere :D
ale uz je to vraj zakazane, lebo daco uhorelo :D

jajka001

och, my? nuda, doma, male dieta, financii malo...nakupime pyrotechniku a budeme buchat, chlapci sa budu tesit , zavolame par ludi, bude pohoda, kolaciky, chlebicky :)

*inko

jajka, no aj ja by som si dala veru, jedna z tych troch flias sa stiahla minulu sobotu...tipujem ze druha pojde na silvestra
ozaj ako budete silvestrovat? nejak speci? pochvalte sa, pripadne inspirujte

*inko

prave som odpadla :D
jajka, ty a huhu..to je aka harmonia juchu idu vianoce vianoce
robite mi radost deti, a vyzeralo to uz s vami tak biedne :P

*inko

no dobre, ale..mna od toho vzdy chranili a teraz...hmm..ved este prednedavnom, ked som zavelila, ze si robime pivkovy vecer so spoluziakmi(to sme pili strasne vela druhov piva, od jablkoveho az po chili) tak mamina skoro zinfarktovala
punc nieee :) lebo to je chutne, to mozes dlho dlho cuckat a zrazu ... bach :)
ty ale, mam na byte v BA medovinu [ohodnotenu ako najlepsia na svete, jeden znamy nam to priniesol] tusim z okolia trnavy