Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

pffff, že ja nechodím radšej všade peši miesto MHD... aspoň by ma nebolel celý človek...
pre mňa je už každý dopravný prostriedok nebezpečný....((((-:

ojka

lost, niekedy by som rada videla chlapom do hlavy, čo sa im tam odohráva :D
atm, dobré príklady (; len čo z toho,... ale tak samozrejme, i výnimky existujú....

lost

ojka, nemozem sice rozpravat za inych muzov, aj ked z mojho uhla pohladu to vyzera tak ze su skutocne len kamosi (muz-zena) ale napr ak poznam nejaku zenu, co ma muza (alebo jednoducho priatela), tak po nu nepojdem :) a tak ak chce byt v kontakte, tak to drzim len na kamaratskej urovni.. ale ci by to bolo ine ak by bola single, to neviem, take sa mi este asi nestalo :D
ja neviem, proste klasicke aktivity ako sport - pizza - kino a take blbosticky male, to sa asi moze povazovat za "kamaratstvo" ci nie? :D
ak by clovek mal robit aktivity len na zaklade istej urovne vyplaty (tj, nebudem investovat cas do zeny, ktoru nedostanem do postele) tak by svet vyzeral divne :D resp. aj keby mali byt vztahy "dam-dostanem" tak mozem dostat spat proste len rovnaku mensiu hodnotu aku som dal (napr 1 den sa nudi ona, tak ma zavola na neviemco a druhy krat sa nudim ja..)

tazko povedat :) cim dalej nad tym rozmyslam, tym mensi zmysel to dava :D tazky to zivot..

ojka

hm, hm, hm, tak dotyčný gay určite nie je :D aspoň sa tak neprezentoval :D ach, tieto medziľudské vzťahy, to vám je komplikovaná vec....
jaji :D ale tak ja poznám už aj takých ľudí, čo sa kamarátia (muž a žena), výlučne len za týmto účelom, alebo ako to nazvať :D

lost

ojka, urcite :) nemusi to byt gay, ale proste moze :D i ked je to asi narocnejsie.. pretoze je to ine ako muz-muz (ako zena-zena neviem posudit :P ) kamaratstvo.. ale vzdy zalezi od toho ako obaja beru tuto problematiku :)

ojka

zdravíčko....
oneeee, mám veľmi zaujímavú otázku hodnú dosť hlbokého zamyslenia : hm, je možné, aby medzi ženou a mužom existovalo len kamaratstvo?
dúfam, že viete ako to myslím, a zaujímala by ma hlave odpoveď mužského pokolenia
ďakovala ((:

lost

nj, male auta su super do mesta :)

ja sice nemam nic velke.. ale take tie mini auta, to musi byt radost s tym parkovat :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk