Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Bréé ránko,
ešteže môžem pracovať z domu, vonku je otrasne, presne takéto počasie neznášam. A náš SHMU.sk sa prekonáva, jedna výstraha za druhou, človek narobí zásoby, nasťahuje sa do bunkra, čaká katastrofu a furt nič :-)

lost

prsi prsi len sa leje... nezatvaraj mila dvere :D no joo, nech si prsi :D ale zase chudak pes moj.. tak budem s nim chodit von kazdu hodinu, nech je co najcerstvejsi :D ked zacne prsat, tak zijeme na vojnovom stave :D

shy

Ja som papala morkadelu, teraz čokoládu :P

ale fakt dneska krásne vonku, až som sa čudovala, každý deň je tuším iné ročné obdobie

shy

Ja som papala morkadelu, teraz čokoládu :P

ale fakt dneska krásne vonku, až som sa čudovala, každý deň je tuším iné ročné obdobie

ojka

nazdárek (:
shy, no ja som mala zatiaľ až jedno jablko, dnes mi nejak nechutí /-: divnééééé, obyčajne zjem všetko, čo mi príde pod ruku....
lost, fííííha, tak to si určite hladný od babky nešiel.... a koláčik nebol?
ale inak súhlasim, dnes bolo vonku veľmi príjemne, ani nefučalo, 14°C bolo u nás, slniečko večerom vykuklo, no krása jednoducho ((-:

lost

hlad u babky?
poviem vam, oni nemaju nejaky vysoky plat, ale jedla maju podozrivo az az :D
to bude asi tym, ze maju zahradu..

a "kriza" je vyriesena :) ale povedzte to panelakovym kralikom ze treba si zaspinit rukicky hlinou :D

mal som zajaca a morku, zemiaky a salat.. mnam :P a slepaci vyvar na obed.. samozrejme aj zelenina ako predjedlo, klasika nedela :)

a je vonku krasne, 15C a ak nefuka, na kratky rukav ako idealny cas na vencenie, takto si presdstavujem posledne vencenie v zivote :D

ojka

eeeeej, no prosím, jako mu je dobre, ku babke na obedík.... tak babičky varievajú len samé super veci, tak o hlade určite nebudeš (: