Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, možno dospievaš :D keď už si netrúfneš ísť nad 200
ale to ti len schvaľujem... byť ja pri tebe, tak takú dostaneš po ušoch za tú rychlu jazdu.....
ale u nás tak krasne sneží už od rána... len škoda, že sa to dlho asi neudrží....

lost

tak idem skusit stastie v posteli, a dufam ze sa zobudim do krasneho zasnezeneho rana :D

gn to all :)

i ked "all" uz asi GN ma(ju) :D

lost

vedeli ste ze brzdna draha pri 60kmh az na 0kmh je cca 17metrov na mokrej ceste?
pri 50kmh je to uz len 13metrov a pri 40kmh je to len 9metrov..
sranda kolko moze spravit 10kmh nad, ze ?

lost

ale nie takato bacorina vsade..
katastrofa toto :D
idem si na prazdnej dialnici a netrufam si ist nad 200 :D
kam som to dospel :D
ale aspon mozem testovat a pokusat fyziku :D

ojka

uaaaaaa, tak to je super, už len necelý den a hurá domov... však vieš ako sa to malým deťom hovorieva: už len raz sa vyspíš a je to tuuu d-: a čo na svk? už máš aj nejaké vyhliadky do budúcna? prácu atď? (:

lleilla

dakujem, ojka, nevidim dovod prestat s tym nocnym trkotanim aj nadalej ;)- co dalej? este 22 hodin a vraciam sa po 8 rokoch na SR, tesiiiiiim

ojka

zdravíčko ne/spáči (:
lleilla, si mooooooooc super, blahoželaaam (: a čo tearz, keď to máš už hotovo, hm? i tvoja prítomnosť tu je vždy vždy príjemná... ach, to boli noci, keď sme to tu celé predrkotali :D
inko, tu som tu, živá a zdravá, ale celkom ma potešilo, že som tu niekomu i chýbala (-:O ty sa pochváľ, ty mrška, že ako ide život....
system, tiež som inak čakala, že padne nejaká otázka, aby sme rady dávali :D tebe sa ako inak vodí? chváľ sa, že čo máš nového tiež (:
banda moja, a čo hovoríte na sneh? už ste niekoho "zguľovali"? ja som zvedavá, koľko toho nasneží v noci a zajtra, teším sa (: len ma neteší, že nemám riadne zimné boty.... asi bude treba isť na nakupy )))-: ach

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk