Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Keď u nás otvárali Lidl, mali super perfekt akciu, kura za euro (alebo tak nejak) a jedna pani pri boji oň spadla do mrazáka:-)
Ešteže sú to len neškodné cukríky Maoam:-)

Maoam

Lost, no to bola nahoda, lebo som povodne v tom obchode chcela nieco ine :D (Müller-drogeria, nieco ako DM, Rossmann).
No a kukam, kukam a moje oblubene cukriky!!! za 44c :DDD.
Tak som ich zdrapla a pani za mnou odisla s dlhym nosom, hehe :DDD :PP. Moja rucka bola rychlejsia...

Maoam

caute!
LOST: ulovok dna, cukriky z povodnej ceny 1,69e v akcii za 44centov............uchmatla som posledne dva baliky

slnecnica

Niečo ako pevný disk:-) A nemusí zhorieť, ak ho dáš do nehorľavého obalu. Ja mám v takej kasičke odložených pár dokumentov-keby náhodou:-) A na pamäť by som sa nespoliehala, vekom stráca výkonnosť

lost

jj, zosit = zaloha :)
pocitace znici EMP (elektromagneticky pulz) napr po 3 svetovej atomovej bombe atd..
ale zosit, ten zostane :))
ak nezhori :)

potom tu je este 1 super vec :D

"ludska pamat" :D

slnecnica

Ono je celkom fayn mať aj teraz ten papierový zošit, ak stratíš alebo ti ukradnú telefón, prídeš o svojich 1000 kontaktov:-)
A android je super, zvykneš si

lost

to by ma zaujimalo, kolko ludi z nich uz nezije :D

resp. kolko cisiel je "mrtvych" :) (ze su zrusene)...

kde su casy, ked mala kazda rodina len 1 pevnu linku, a bolo ich dokopy mozno 6-7 v hlave a ziadne zoznamy v telefone :)

haha !!!

som si spomenul, ze mama mala FYZICKy zosit na kontakty :D to boli casy :D a tam si napisala cislo na spoluziakov, 2-3, a potom vyvolavala pre domace ulohy, ked som chybal :D

haha

ake haluze, ze "nikdy sme ziadnu DU nedostali a este sa len rozbiehame, ale uz je december" ...

zlate skolske casy :D