Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, hej, už som musela, lebo sem tam sa mi tu vyskytne nečakaná návšteva a potom už len zachraňujem situáciu :DD dufam, že mi tu ten poriadok vydrží čo najdlhšie (-:O
accesssssss sme mali ešte v 1. roč., a ak mám byť uprimná, ja by som bez priručky teraz s tým už asi nevedela ani pohnuť, celé som to zabudla... ale ak chceš, tak ti pošlem na mail zararkovaný celý môj predmet z toho, je tam nejaký môj projekt, nejaké cviká....

iskierka

upratovacia mania ta chytila? ja este nemozem, vsade sa stale prasi, kupelna sa pomaly obklada, trochu sme zavarali s maminou visne...a teraz si planujem docitat knihu MS Access :D
nemate nahodou ojka lost nejake cvicenia v PC? pogooglila som uz vsetko mozne, ale nejake dobre cvicenia stale nemozem k tomu programu najst

ojka

:DDDD to preto, lebo malé deti sú najuprimnejšie a vedľajšie "učinky" ich slov sú im ukratnuté ((((-:
inko, noooo, u nás nepršalo celú noc, celé doobedie a tearz začína zasa kropiť kapánek symbolicky.
von sa nedá ísť niečo robiť, ale aspoň som si konečne hlbkovo naporiadok upratala moju "komôrku" doma (:

iskierka

deti hovoria pravdu niekedy dost kruto..pozname to :D
no co tety bodkovane, cervenooke ako to vyzera s pocasim u vas? u nas uz hadam pol dna neprsalo :)

Maoam

:D, ja som raz mala na tvari vyrazky a tiez decko jedno prislo a ze : teta, ty si cela bodkovana, co sa ti stalo? :DDDD

slnecnica

Ty si spala? Nie. Pila? Nie. A prečo máš teda také červené oči?
Takýmito otázkami som bola dnes zasypaná od kamošk. detí :-)

lost

laurina tu bola pred par dnami, ale inac prave v tomto momente nie je online.. naposledy ani neviem kedy som si ju vsimol online, asi pred tyzdnom (?)