Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

inac ano, s benzinom je to rovnake :D
napr motorkari to maju tak :)
jazdia si pre radost, napr cez pezinsku babu.. bezcielne..
a stoji ich to benzin :D
no ale maju z toho zazitky

asi idealny priklad je KOLOTOC :D

toci sa to dokolecka a jedine co ma clovek z toho su zazitky :))))

lost

Dolezite v zivote su zazitky a chvile stastia

nj presne :)

no ja mavam takuto dilemu hlavne ked si kupujem napr TV
mam si kupit nieco priemerne, alebo skor nieco lepsie
na priemernom si vychutnam filmy menej ako na lepsom..
ale zase - filmy pozeram maximalne tak 2% zo svojho bdeleho stavu zivota :)
cize je to velmi otazna investicia..
v tom case som si kupil o nieco, ale nie velmi nadpriemerny TV no a doteraz sa sam seba pytam, ci sa mi to oplatilo :D
ked pozeram film, tak si hovorim ANO! :D
ale ked si vezmem ze som na tom minul cca tisicku, a dnes stoji polovicu (povedzme rok) tak si hovorim WTF :D
a presne to iste s autom, lenze tam uz nejde o pateurovky :D
povedzme ze na kazdodennej jazde do prace si moze clovek dopriat klimu, mp3 prehravac atd.. cize full vybavu, alebo si kupi uplny smejd ktory ho dopravy z bodu A do B..
kompromis moze byt, shit+wow car prvy na tyzden, druhe na vikend :D
lenze mam pochybnosti o com ci je to kompromis, lebo to nakoniec moze vyjst drahsie :D

inac - velmi vela zalezi na tom, ako dokaze clovek najst realne cenovo ohodnoteny produkt, tj. presne ako popisujes ze nie prvy kamenny shop ale ebay atd.. toto v dlhodobom meradle pomoze velmi vela :)

ale stale mam pocit, i ked som to vela krat neurobil, ze najviac ziska clovek z cestovania/dovoleniek..

a hlavne z tych, z ktorych nema fotky, pretoze si to zapamata presne tak, ako chce :) (a tieto spomeinky su statisticky vzdy krajsie ako realne fotky), i ked je to relativne..

Maoam

Lost, tych 365e na Schär urcite preflakas jedna radost napr. na benzine ;-), vies, je to malickost, ak ich mas rad, urob si radost a raz za rok dovolenka by tiez nebola od veci. Dolezite v zivote su zazitky a chvile stastia. Vsetka ta materia, to nie je to prave. Takze dovolenka niekde, kde sa budes dobre citit, kde natankujes energiu a na nej chrumat Schär. Ked budes umierat, budes mat na co spominat :-). Urcite skor na toto, ako na novy iPod ;D.

lost

a toto, ci si dopriat kazdy den ten schar alebo nie :D
tj 1 eur denne, tj 365eur rocne.

tj bud kazdy den 3 kusy (ubohych 60gramov :D) keksov, alebo raz rocne dovolenka pri chorvatsku mori napr :D

to je dilema :D

a nie, hypoteticky povedzme ze sa nedaju obe :D

no ale ked nad tym tak rozmyslam, tak fakt neviem ktore by som si vybral :)

asi jeden rok to a druhy rok to :)

I KED, odkyknut si od schar po roku kazdodennom mleti v ustach bude tazke :D

lost

ano, pri sladkostiach je kompromis lahsi :D

no zeny mau oblecenie , to chapem ale predstav si maju muzi urobi kompromis napr pri autach :P :D

Maoam

Lost, ja to poznam :D, ale vies co, ja potom robim kompromisy, nie som pipka, takze dost usetrim na pipkovskych veciach, ktore si nekupujem a na ktore neminam, tak potom ked ma chyti zachvat, objednam cez amazon 30 balikov dacoho, ako minule :D (cukriky) :DD, no a kebyze maju Linu, tak dnes objednam karton, lenze nevedu Linu :-/////////////. obcas si treba urobit radost a ked koncom roka bude koniec sveta, alebo budeme v chlade a bez elektriny, budes mat aspon na co pekne spominat, ako si objednal za karton keksov od Schär :D. Dopraj si.

lost

nj to ano :)
ale ak si nekupim ziadny karton, tak neminiem nic :D
takuto dilemu mam vo vsetkom :D
lenze co si vybrat?? :D
ale objavil som celkom fajn DMku tusim v Brucku v AT, to je pri tom parndorfe priblizne..
resp to je taka vacsia a nasiel som tam nieco co u nas este nie je (chleba atd), tak som zvedavy ake cey su aj tam :)
tie polystyrenove su tam drahsie o 9-10centov napr :) u nas 1,59 tam 1,67-69 cca..
ale ked si uvedomim tak tieto sladkosti su extremne drahe :D tj 1eur=63g ak si to dam doviezt, u nas 2x tolko.. to by bolo lacnejsie si uz upiect vlastny keks :D
rozum hovori nekup, srdce hovori kup :D
tak co teraz :))))))

Maoam

Lost, na tychto konkretnych orieskovych keksoch to mas ale oproti SVK cene skoro 1euro rozdiel/bal., to je fakt vela, keby si kupil karton, tak mas super usporu :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk