Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Dolezite v zivote su zazitky a chvile stastia

nj presne :)

no ja mavam takuto dilemu hlavne ked si kupujem napr TV
mam si kupit nieco priemerne, alebo skor nieco lepsie
na priemernom si vychutnam filmy menej ako na lepsom..
ale zase - filmy pozeram maximalne tak 2% zo svojho bdeleho stavu zivota :)
cize je to velmi otazna investicia..
v tom case som si kupil o nieco, ale nie velmi nadpriemerny TV no a doteraz sa sam seba pytam, ci sa mi to oplatilo :D
ked pozeram film, tak si hovorim ANO! :D
ale ked si vezmem ze som na tom minul cca tisicku, a dnes stoji polovicu (povedzme rok) tak si hovorim WTF :D
a presne to iste s autom, lenze tam uz nejde o pateurovky :D
povedzme ze na kazdodennej jazde do prace si moze clovek dopriat klimu, mp3 prehravac atd.. cize full vybavu, alebo si kupi uplny smejd ktory ho dopravy z bodu A do B..
kompromis moze byt, shit+wow car prvy na tyzden, druhe na vikend :D
lenze mam pochybnosti o com ci je to kompromis, lebo to nakoniec moze vyjst drahsie :D

inac - velmi vela zalezi na tom, ako dokaze clovek najst realne cenovo ohodnoteny produkt, tj. presne ako popisujes ze nie prvy kamenny shop ale ebay atd.. toto v dlhodobom meradle pomoze velmi vela :)

ale stale mam pocit, i ked som to vela krat neurobil, ze najviac ziska clovek z cestovania/dovoleniek..

a hlavne z tych, z ktorych nema fotky, pretoze si to zapamata presne tak, ako chce :) (a tieto spomeinky su statisticky vzdy krajsie ako realne fotky), i ked je to relativne..

Maoam

Lost, tych 365e na Schär urcite preflakas jedna radost napr. na benzine ;-), vies, je to malickost, ak ich mas rad, urob si radost a raz za rok dovolenka by tiez nebola od veci. Dolezite v zivote su zazitky a chvile stastia. Vsetka ta materia, to nie je to prave. Takze dovolenka niekde, kde sa budes dobre citit, kde natankujes energiu a na nej chrumat Schär. Ked budes umierat, budes mat na co spominat :-). Urcite skor na toto, ako na novy iPod ;D.

lost

a toto, ci si dopriat kazdy den ten schar alebo nie :D
tj 1 eur denne, tj 365eur rocne.

tj bud kazdy den 3 kusy (ubohych 60gramov :D) keksov, alebo raz rocne dovolenka pri chorvatsku mori napr :D

to je dilema :D

a nie, hypoteticky povedzme ze sa nedaju obe :D

no ale ked nad tym tak rozmyslam, tak fakt neviem ktore by som si vybral :)

asi jeden rok to a druhy rok to :)

I KED, odkyknut si od schar po roku kazdodennom mleti v ustach bude tazke :D

lost

ano, pri sladkostiach je kompromis lahsi :D

no zeny mau oblecenie , to chapem ale predstav si maju muzi urobi kompromis napr pri autach :P :D

Maoam

Lost, ja to poznam :D, ale vies co, ja potom robim kompromisy, nie som pipka, takze dost usetrim na pipkovskych veciach, ktore si nekupujem a na ktore neminam, tak potom ked ma chyti zachvat, objednam cez amazon 30 balikov dacoho, ako minule :D (cukriky) :DD, no a kebyze maju Linu, tak dnes objednam karton, lenze nevedu Linu :-/////////////. obcas si treba urobit radost a ked koncom roka bude koniec sveta, alebo budeme v chlade a bez elektriny, budes mat aspon na co pekne spominat, ako si objednal za karton keksov od Schär :D. Dopraj si.

lost

nj to ano :)
ale ak si nekupim ziadny karton, tak neminiem nic :D
takuto dilemu mam vo vsetkom :D
lenze co si vybrat?? :D
ale objavil som celkom fajn DMku tusim v Brucku v AT, to je pri tom parndorfe priblizne..
resp to je taka vacsia a nasiel som tam nieco co u nas este nie je (chleba atd), tak som zvedavy ake cey su aj tam :)
tie polystyrenove su tam drahsie o 9-10centov napr :) u nas 1,59 tam 1,67-69 cca..
ale ked si uvedomim tak tieto sladkosti su extremne drahe :D tj 1eur=63g ak si to dam doviezt, u nas 2x tolko.. to by bolo lacnejsie si uz upiect vlastny keks :D
rozum hovori nekup, srdce hovori kup :D
tak co teraz :))))))

Maoam

Lost, na tychto konkretnych orieskovych keksoch to mas ale oproti SVK cene skoro 1euro rozdiel/bal., to je fakt vela, keby si kupil karton, tak mas super usporu :D

Maoam

Lost, ja som ti poslala stranku, kde mas aj ponuky (lacnejsie) oproti obchodom, pripadne akcie, preto 'billiger.de' :-)

ja ked daco idem kupovat online, tak si robim porovnanie, napr. cez günstiger.de, ale tych stranok je viac, oplati sa to aj pri technike, tam mozes usetrit aj stovky eur...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk