Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

no to pocasie je fakt sila :D

vyzera tak...hmm...mysticky :D

ale dobre si to popisala, tak strasidelne :D

neviem ako casto mam ist vencit Bastiena, aby nezacalo prsat, ked bude doma tak 8 hodin :D musim sa vyhybat dazdu :)

ale tak, moze prsat, ale nech prsvi v noci/vecer a malicko :)

ojka

ach, akurat sa chystam do školy a vonku to vyzerá dosť strašidelne... ja nechcem zmoknúúúúť....
a ešte by som aj povedala, že tam trošku hrmí (teda, pokiaľ sa to neozýval môj žalúdok :D)

ojka

lost, myslím, že ja som ostala ešte vo väčšom šoku :D
och, ale viem, že to je predbežné opatrenie a pod, aleeeeeeeeee... aj tak,... už to nie je ono (-:O
však oni to možno ešte zmenia, oni vedia, čo robia (:

ojka.

no ja veru po nociach nespávam d-: len vás tu nechodím strašiť, nestíham :D tak si tých pár dní užívajte bezo mňa ((((-: lebo raz vám tie zlaté časy skončia :D
inak, ja rozmýšľam, rozmýšľam, že čo mi tak hučí notebook, a ja po chvíli prídem na to, že to hore nad nami niekto vysáva, preto tie čudné zvuky :D och, prepracovanosť :D
pekný deň vám prajem (:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.