Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

system

lost: diky za snahu :D ceni sa
wreck: noo pravdu povediac, zacali ma celkom bavit. Skutocna pravda je taka ze mam robit zadanie do skoly (ktore musim zajtra doovzdat) mam 2 strany tak asi potiahnem nocnu. Nazov mojho zadania je: modelovanie a riadenie lietadla ako kybernetickeho systemu :D fajne ne ? :D
ale diky moc :) fakt som to nevedel nikde zohnat a to som hladal asi pol hodiny. :*

wreck

system, zalezi to od lietadla, nakladu, zelanej letovej hladiny, a instrukcii z veze. velkej, plne obsadenej 737 to moze trvat 20-30 minut.

vidim, ze k lietadlam mas blizko, uz si sa minule pytal na klapky, tak ti dam velmi dobru radu. ak sa tomu chces venovat aj v buducnosti, musis bezpodmienecne zamakat na anglictine. to je letecky jazyk.

potom si vsetky informacie zozenies sam, tak ako ja toto s tou vyskou.

answers.yahoo.com

lost

ojkaaaaaaaaaaa, pianoguys nemaju nic nove? :) som lenivy to pozriet :D ale dlho som nebol na nete, teraz jedine co robim je napchavam sa jedlom :)

lost

ale pocital by som s 15 stupnov..

celkom narocne je to hladat teda, taketo info :D

250knots, co je 463kmh povedzme ze 500kmh :D

cize v=139m/s a uhol = 15stupnov..
d=? m :))

ako na to? :D

ale tieto info mam z nejakych fór, nemusia byt presne.. zalezi na zatazeni, pocasi, atd..

lost

8km, hmm

no ten potrebuje povedzme 1-1,5km na vzlitnutie a v tom case leti povedzme 300kmh

potom moze stupat povedzme 500kmh? moze ist pod istym uhlom az na 8km vysky,

len zistit ten uhol :D

moze to byt 10, alebo az 25stupnov, ktovie.. :D

system

cavte :D potrebujem co najrychlejsie zistit, za aky cas vzlietne normalne velke lietadlo (boing 737) napr. z letiska do pozadovanej vysky 800km ? vie niekto ? aspon priblizne, bo ja nemam paru som nikdy neletel :D kto prvy napise, vyhral D:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk