Prečo ešte nespíte?

lost

necudujem sa, ze strielaju, ved sa pozri kde je nasa spolocnost.. tym ich neobranujem, ale vsetko komplikuje ludom zivot (napriklad nezmyselne pokuty za rychlost) - staci aby bol clovek labilnejsi a uz to riesi takto, lebo ich nikto nepocuva a kazdy odsudzuje. podla mna.. napr pozri sa na toho norskeho psychousa, kazdy kaslal na neho, ked krical, aby si zachovali norsko nosrskom. tebe by sa napriklad pacilo, ak by o 10 rokov bol hrad premenovany na nejaku mesitu? mne napriklad rozhodne nie ;) a to je mi jedno kto sem chodi, ale nech sa tu sakra sprava ako na navsteve a nie ako idiot, co tu chce vsetko prerabat, nato nema moralne pravo!

cize ja tych psychopatov viem pochopit, no mali by strielat do vlady a nie ludi, to by aspon spravili miliard krat lepsiu sluzbu a pozornost.. ako to, ze na to gule nemaju? buzeranti... co si clovek nespravi sam, to nema, ako vidim..

ojka.

lost, a aký dobrý zákusok to bol? (:
inak, tým ľudom už asi načisto šibe, čo počúva, čo pozerám všade ktosi podchvíľom začne srieľať a zabíjať, - školy, úrady, kostoly, tábori....
by ma zaujímalo, čo behá takým cvokom po rozume, ked takéto veci stvárajú.....

lost

hmm, tak to je neprijemne :(
a poznam to

napr na ceste ked ma zastavia zarychlost :P

ale nie, len si robim srandu :D .. na take veci mam 2. zalozny net, platim za neho 0eur/mesiac, ale ak sa pripojim, tak to je drahe, myslim ze 2eura /GB (i ked to sa este da, ak len 2eura za nutne vybavenie niecoho)..

ojka.

lost, super, gratulujem :D nám tu zasa padol net, tak chytám nervičky kapánek, lebo to vždy padne vtedy, ked potrebujem niečo vybaviť ((((-:

lost

hahhahahaha 46 000 je MOJEEEEEEEEEEE :D

DAKUJEEEEEEEEEEM :LD

inac, najviac sa smiali podla mna zase ta stovka ludi, ktoru som predbehol... haha..

niekedy aj ja vidim niekoho, kto ide len uboho +5kmh viac ako ja (cize +25nad limit) a onehdlo uz vidim, ako konverzuje s policajtmi...

ale uz som sa naucil, ze ANI VTEDY nie je dobre ist naplne :D ..

lost

ojka.

no ojka, ponahlal som sa :P na stretko :P v istom slova zmysle, ale neskoro :D nevadi, aj zajtra je den .. no prave, ze aj blba 60eurova pokuta je ZAVAZNA :d
uz som zabudol, kolko som ich mal, ale myslim ze mozem otvorit bazar so zbierkou blockov.. vies kolko ich uz mam? :P radsej ani nepoviem :D

ale tak :P niekto tento stat zivit musi !! :P no nie :D aspon 1 dobra vec, no nie? :P na piratoch (co nesposobia skodu)... :D

ale ach, uz ma to nebavi :D az prilis socielneho kontaktu :D za 1 mesiac 3 zavazne pokuty :) no sakra :D

J111
ak mam auto, tak dobre ze nemam na chlast :P radsej :D

J111

Ten liek, ktory beriem, je brutalne silny. Vezmem a do desat minut spim jak batola, som nad mieru spokojny, este dobre, ze som si vtedy zaplatil to prednostne, aspon sa mi trochu viac povenovala, lebo u nej to fici jak na beziacom pase, len neviem, kde je uroven. Predpise lieky a cau.

ojka.

J111, to vieš, štátny rozpočet sa nejak naplniť musí.....
a myslím, že peniaze treba aj na niečo iné ako na chlast :D
jak sa inak ponovom spáva? hm? (: