Prečo ešte nespíte?

lost

radsej si kupim bicykel :D

inac ojka :D raz som isiel v meste 70-80kmh na bicykli :P to by bola ina haluz, ak by ma namerali ze??? :D

myslis ze je to na pokutu? :D

lost

no ale na druhu stranu :D obcas je to dost unavne :)) vyzaduje to sakra vela energie.. hlavne ak sa treba 'hadat' s totalnym ignorantom na reklamacnom oddeleni.. je to ako bludisko :) kazdy problem by mal mat riesenie, otazne je len to, ci najde clovek riesenie skor, ako vyprsi cas (napr znemozni sa, alebo proste kym to stoji za to..)
ale ja to neberiem ako srdocovu zalezitost :D (v podstate mi je uplne vsetko jedno, nech mi hoci aj skacu na hlave) beriem to ako sport, ako hobby :) stazovat sa.. clovek nema co prehrat, cize je to prakticky takmer urcite vzdy vitazna hra (rozhodne nemoze prehrat, do takych sporov sa zasadne nepusta :D ) :)

lost

ale casto ustupuju :P
napr raz som reklamoval ze som nasiel kamienok v obale od nejake slanej veci a ponukli sa mi, ze mi poslu karton tych produktov ako ospravedlnenie :)

a mnoho inych.. ono sa to fakt da, ked si vsimnes, kolko krat tu ludom radim extremne tvrdo bojovat za svoje prava, myslis ze som psychopat? :D mozno :P ale funguje to? ;) funguje :)

lost

mnoho veci :)

ale napr 100 z nich je na orange a tmobile osamote.. (len vzdy nieco ine.. ale internet a sluzby), banky..
dalsie boli na ..fuf heh :D tv, pc, roznu malu elektrniku, odstavovac nedavno :P, prve auto, rozne nekvalitne oblecenie a obuv.. TESCO! nespocetne krat a ich produkty od masa az po lepicu pasku..rozne slzuzby od roznych ludi, sprava ciest, elektrarne..

atd :) proste vsetko co sa mi nepaclo :P

ojka.

lost, vedľa čítam, že 500 reklamácii? to čo si prosíím ťa všetko akože reklamoval? daj príklad :D
oukej, a potom ti prajem GN

lost

anyway uz je dost neskoro, na to ze som vstaval o 7 a bol som aj "mimo pelechu" a hen, este vobec necitim ospalost :D

ale ak by som vstaval o 11-14, tak by som uz "lamal" :D

inac to je ake super slovo, ze LAMAL

normalne ze palindrom som vymyslel :D

ale este prechadzka pod hviezdami :))

inac GN a
www.youtube.com

ojka.

J111, ako medveď? :D macko...
noooo, však na juhu podľa mňa už netreba zimné veci, ak sa toto počasie udrží...
u nás na severe, no čo ja viem, tam to je ešte dosť reálne, že by som ten kabát ešte využila :D