Prečo ešte nespíte?

ojka.

takže ak sa majú rozdávať pokuty za dopravné priestupky a ohrozovanie života ľudí, tak to len schvaľujem v týchto prípadoch, lebo na bezohľadných vodičov mám chvíľkami miestami alergiu (: nič v zlom (;

ojka.

včera ked sme mali v MHD autonehodu, tak sa našťastie nikomu nič nestalo a každý odišiel po svojich, ale pred vianocami, hmmm, hej, ty si povieš, človek maximálne spadne... lenže ja som sa vtedy doslova zrubala na zem, a bola som mesiac a pol na PN (; takže ja to ako srandu neberiem (;

ojka.

lost, nie, ked jazdí niekto ako frajer a nie je mu rady, tak nech to zaparkuje niekde do stromu, alebo do poľa (ked už to musím tak škaredo napísať, lebo niektorí sú strašne bezočiví a bezohľadní na cestách),....
to si len ty myslíš, že auto ked buchne do MHD, tak sa nič nestane, ja som živý príklad :D jednoducho je to aj tak nebezpečné pre ostatných a basta....
na toto by som ja vedela dať veľmi dlhú prednášku....
minulý rok sa mi tiež také stalo, že som zmeškala jeden bus a o pár minút na to, som ho videla už zaparkované v stlpe a zábradlí, lebo nejaký chruňo mu nedal prednosť a vytlačil ho z cesty, desiatky ľudí vtedy skončilo v nemocnici i napriek tomu, že boli v MHD.... takže toto tvoje psaníčko ako vhodný argument neberiem (-:O
ja mávam niekedy už fakt také stavy, že si myslím, že najbezpečnejšie je doma sedieť na zadku..... ešteže sa viem cez to povzniesť...

lost

ojka ale v MHD si v bezpeci :P tak ziadny strach ;) hmotnost je na strane MHD .. clovek maximalne tak spadne.. (ten nas pripad, to som s kamosom stal a pohlo nas dopredu o 10cm, on mal rychlost ASI mojim odhadom 20-40kmh, cize aj keby mal 60, hmotost je vzdy na strane MHD :) )

najhorsie je, ked zastavujem nejakemu chodcovi a ten zamnou vyzera ako keby nebrzdil :P a ak schytam za ohladuplnost (ku chodcom) zniceny naraznik, no nezabijem ho? :P minimalne nos by som mu rozbil :D

lost

ojka.

co je lepsie? typek praskne do 10 tonovej MHD, a ludia sa zlaknu, alebo do kurfa s dietatom vzadu? ;)

som desiatimi ZA mhd !! :P ako ine osobne auto..

alebo vlak :)

proste nech sa zabiju v solo havarii (hold, to je etika piratov, triezvych, ked peklo, tak skocit sam :) ) alebo nech odru naraznik MHD a svoje odpisu :) (ten odpis bola moja povodna myslienka, nie rovno ich smrt)

slnecnica
alebo OBE tri pripady som? :D

ojka.

lost, znova využijem tvoju frázu, daj si facku..... že tým lepšie, pche, vieš aké mám ja už nervy a stresy ked cestujem MHD? ja som po takýchto "zážitkoch" už riadne vyklepaná,... nuž, skúsenosti sú skúsenosti :D
ale tvoj opis ma fascinuje " ujo ... s červenou tekutinou z nosu":DDD to ma dostalo :D

lost

slnecnica

tomu hovorim, zaseknutie sa v case :D
preco som asi tu cely den cele roky? :D
takto sa citim ako keby sa cas zasekol :D