Prečo ešte nespíte?

ojka.

ehm, inko, zákaz? z čoho plynie? čo si vyviedla? :D
(-:O
oooo, variť, a čo dobrého? nože nás inšpiruj... to vieš, ide noc, aby sme mali s lostom o čom premýšľať :D

ojka.

slnečnica, muhahahaaa, tak s tým diablom sa ti to podarilo :D
nieeeeeeeee, mal povedať, je jeho priateľka je tehotná a akurat je na ceste, aby ju šiel odviesť do pôrodnice :D to je také morálnešie asi :D
ooooo, cvičiť? a čo cvičievaš? (:
inko, a prečo nemôžeš nakrmiť rybičky? (: jaaaaaaa sa mam dnes fajn, normálne mám voľný večer, že nemusím rozmýšľať, že čo musím do školy robiť :D dnes mám totálnu flákareň... i v robote, i v škole do večera to docela rýchlo ušlo, a čo ty, kočka?

ojka.

zmizlo to? ty kokšo, a to žiadna škvna, žiadny fľak neostal? tak z toho som v šoku :D
ehm, a čo by z toho malo vyrásť? :D stromček s limonádami? d-:
hmmm, ale na rovinu, nemal si niekedy aj také pohnútky, že s tým sekneš aj zájdeš tam?
lebo popravde som na teba hrdá, že si tak vydržal doteraz (;

slnecnica

Ojka, práveže si nerobím čiaročky, čo komu požičiam, ale asi začnem
Lost, mal si im tam napísať: Konal som v súlade s mojím náboženským presvedčením:-) alebo : Ovládol ma diabol:-)
Chce sa mi ísť cvičiť alebo sa mi nechce ísť cvičiť? Hm..

lost

no ta skvrna zmizla uplne :D sranda, nechapem, ale zmizlo to (ta koza este zije :-O brrrr , ked to ma samocistiaci efekt BRRR :D dufam ze nevyrastie z toho nieco :D haha vies co :D esteze netreba holit kozenu sedacku, dobre to vymysleli, ale to nemoze byt zive :) tak sa ta farba "odparila" alebo co :D sialene..)

ojka.

lost, :D no vidíš, keby si nezjedol, tak by si mohol na tom zarobiť tisíce :D
uau, a to je tomu fakt už 9 mesiacov? chlape, ty si frajer, čochvíľa bude ročné výročie, som na teba pyšná ((:
inak, tú škvrnu tam máš stále, ked je už o tom reč? :D