Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

david23

akože máte písomku? Tak to máš aké zlééé:-( ale zvládneš to, neboj:-) hlavne teraz sú tí učitelia dosť mäkký, nebudú robiť problémy v piataku. a máte tento rok v rozvrhu len cviká, alebo aj prednášky?

ojka

tak skus napísať adminom do pripomienok (: hádam sa to nejak porieši....
oooo, tak to hej, to sa s tým pobav, keď z toho predmetu máte len seminárku... určite to zmákneš... ja si tiež akurat nejaké materiály na zápočet, čo máme v stredu.... ale to bude fiaskooooo.... (-:O

david23

tá seminárka má pointu v tom, že mám preložiť z angličtiny a skrátiť na 15 strán 50 stranový dokument o Nemecku:-) Nebudem sa s tým babrať, keď už nemáme z toho známky len zápočty. Hodím do translatora, poupravujem, porobím grafy, tabuľky a nahádžem ešte do prezentácie:-) stále mi nič nedošlo na mail ohľadom prihlásenia..:-(

ojka.

david, nespíme, ja len striehnem, kedy kto vstane :D
inak, to nevadí, že nie si profesional v tom, ide o to, že ťa to bavi/lo a to je super podľa mňa (:
nooo, tak to stredy, to máš ešte nejaký deň k dobru, tak šup šup,... aká téma? (:

david23

halóóó nespíme:-)
ojka, tak pracne som si vyhľadal môj posledný príspevok, že kedy som to všetko postíhal? Postíhal som toho ešte viac, len nikdy ma nič dlho nebavilo, takže nie som profesionál v ničom. Musím zbúchať seminárku do stredy, vôbec sa mi do toho nechce:-(

ojka

inko, ušetrím ti robotu, tu máš rovno celý článok www.cas.sk
ooo, celý balík? to je až taká krutá romantika? oukej, tak bude prichystaný (;

*inko

aky je to trojpismenkovy bulvar?
ojka, hlavne ze ti to uz v poriadku stiahlo :) a potom ked to budes pozerat, dakedy, balicek vreckoviek maj poruke :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk