Prečo ešte nespíte?

lost

no nie ze ustlat, ale mal som to rozobrane uplne :D cize navliect :D

matrac, dalsiu vrstvu, dalsiu a dalsiu ach a este aj psovi vankus :D atd :)

tak finalne gn, ach, az som sa zadychal :D

ojka

hej, sneží ((: aj sa ten sneh drží na zemi, ale podľa mna ráno z neho bude už minimum , buď bude také pršo-snežo, alebo bude len pršať (;
tak teda príjemné postieľanie prajem (ehm, ty si nepostieľaš ráno, ked vstaneš? :D) a i pekné sny...

lost

snezi?

musim uznat, ze si ma s tymto sokovala :D

pozriem sa :D

a kde nic tu nic u nas nic ..

ale mozno rano ked vstaneme s bastienom, ako minule, vsimnem si sneh az vonku :D

ten krpec sa nenormalne tesi zo snehu, ked je cerstvy :)

ach, ja musim este ustlat postel pred spankom :D sakra :D to ma dorazi :D

tak GN :)

ojka

:DDD ehm, čoooo? ja ťa rozosmievam? :D to je krutá realita, to čo ja prežívam, a ty si z toho srandu robíš :D ooooch, tá dnešná mládež ((:
inak, všimol si si ako vonku pekne sneží? teda neviem či i u vás, ale tu v BA už hodnú chvíľu hej.... i na zajtra hlásia, ale to bude také člapkoidné sneženie :D som zvedavá, ako to bude vyzerať ráno, ale snáď je toto sneženie neškodné (:
oneeeeeeeeee, a NEVYHOVARAJ SA NA MNA a ťahaj už do postele SPAŤ!!!!! (((((-: už je najvyšší čas... snáď i pre mňa... ešte sa pôjdem nachvíľu vyvetrať na balkon a hajdy do postele...
GN ti prajem (:

lost

poulicne tancovanie :D:D

haha, uz uz som s chystal ze si idem lahnut, ale neda sa, stale ma rozosmievas :P

pani ucetelkaaaaaaaaa ojka ma rozomsievaaaa

ojka

lost, typický organizovaný chaos :D premakané :D
nooo, však na ulici sa ani ja ľudom nekukám do očí, pár krát som to vyskúšala - nefungovalo to, no tak si idem a idem a idem :D
ale hej, to sa aj mne niekedy stáva, že sa s dotyčným neviem vyhnúť, a tancujeme na tej ulici, že ako sa obísť :D

lost

no ja zas do oci nepozeram :D

(skoricu som tan nenasypal ja :D to tak bolo "defaultne" :P )

vid toto:
www.youtube.com

nechapem ako to tam zvladaju :D

a to su este 3x vacsie krizovatky :)

neviem najst video, kde je nejaka stanica zrychlena, ale zas, tam by sme nevideli ci sa niekto trochu zrazi s inym :)

ale niekedy sa mi stava na ulici, ze idem len ja a oproti je len jeden a nevieme sa vyhnut navzajom :D vzyd dokonae podobne reakcie na uhnutie do strany, ako keby zrkadlo :D

ojka

oooo, škorica, tak to teda nie :D ale hlavne, že to tebe chutilo (-:O
no, do mňa vrážajú i muži i ženy... už mi kopec ľudí povedalo, musíš sa na nich dívať, do očí, takým priamym pohľadom, ktorí naznačí, že ty sa neuhneš, nech sa uhnú oni... už som to X-krát skúšala, stále bez výsledne :D radšej sa kukám pred seba pod nohy a každému sa uhýbam :D

lost

hmm, a to narazaju do teba vacsinou muzi, ci zeny? :P

ja si nepamatam, ze by do mna niekedy niekto hoci co i len narazil :D haha

hold, smola no :D