Prečo ešte nespíte?

lost

neviem ako na socialnu pracu, ale na pedagogiku neboli :)
i ked tam boli jasne pravidla, ze "ok skusky nie, ale 1/2 z vas neprejde prvy semester" :D

ojka

inko, ale však ja by som pracovala (ak sa zadarí), aj normálne v tomto, čo mám :D hento by bolo len také , jak to nazvať "hobby" (((-:
ale ďakujem za názor, prehodnotím to :D

[zruseny1]

lost, ty ma neser :D
ojku by bola skoda v takom smere, len to som tym chcela povedat :D
ojka no ja viem ze som ti kazala to prezradit, ale ked je to taka blboooost tak si radsej nemala :D

ojka

inko, však ja som to prezradiť ani neechcela :D tak na mňa to nezvaľuj :D
fajn, tak pôjdem len na učiteľstvo, môže byť? :D
och to sú prepínaky :D
nakoniec si ani prácu nenajdem a budem poslušne doma sedieť a basta :D

[zruseny1]

ojka zakazujem ti co len pomysliet na socialnu pracu :D
ja by som to inak ani nevystudovala, videla som par prednasok a co sa tam uci, neviem, skor by som sa vedela naucit na farmacii, ale hento su cisto dristy :D
ty jedna :D vsak srandujes? :D naco si to hovorila, radsej si nemala prezradzat och :D

ojka

inkoooo, brekekeee,nerob mi zle :D ja som to hneď tušila, že to sa neobíde bez pindania :D no a čo, mňa by to bavilo a basta,... ak si nájdem nejakú dobrú prácu, tak si možno popri nej hodím nejakú tu školu ešte (-:O
lenže toto je presne to, čo som spomínala, že hovorí sa, že tieto sociálne smery sú ľahko študovateľné a preto sa tam na ne dostane dosť ľudí, je o to veľký záujem, ale len kvoli titulu...
a ja by som tak kvoli titulu teda určite nešla d-:

[zruseny1]

ojka, nekompletna si? take sklamanie :DDD radsej tu barovu tanecnicu... socialnych pracovnikov je pomaly viac nez socialnych pripadov...(a tych je veru na Slovensku pozehnane:) )
ako to povedala ta teta v reklame na Calgon? zostala som "zošokovaná" :D

ojka

ehm, nie :D :D :D :D :D toto čo mňa láka má od barovej tanečnice doooosť ďaleko....
neviem, či to je síce až tak moc kreatívne, ako sa to vezme, ale myslela som sociálna práca/pedagogika - niečo na ten štýl(;