Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ejha ale akeze matematicke okienko :)
lost to sa asi neda zistit kolko prispevkov je tu dokopy :D mozes sa spytat macci a postarat sa jej o robotu na pol dna :D
ojka, no teraz je to uz so stahovanim filmov komplikovane trochen, uz aj my filmovi fanusici to badame pomalicky :D

ojka

lost, tak ja mám o nejakých cca 7 000 menej ako ty :D ty si riadny frajer :D
lost, ja sa ani nesnažím všetko čítať... rada si prečítam príspevky v tejto téme a potom sem tam kuknem ešte to tém, kde som kedysi predtým prispela, ale nie vždy, však to sa nedá aj v škole sedieť, i v práci a ešte aj tu to nejak brázdiť... ja si zakotvím poväčšine tu a tu vás i obšťastňujem :D
J111, prídi si sem hocikedy popísať, tu na teba nik útočiť nebude, toto je také mierumilovné prostredie (; a bru noc ti prajem (:

lost

ale ktovie kolko je tu CELKOVO prispevkov :)

obcas to nestiham ani citat.. ani vnimat, to musi byt ina masina na prispevky :)))

tak gn J111 :P

lost

no ved prave :D

17500 prispevkov ku dnesku !! :D

chapes to? :D

a pri dlzke prispevku (nastastie nie kazde su take dlhe)

to by ma zaujimalo, kolko krat som tukol do klavesnice :D

ak ma 1 slovo povedzme 7 znakov v priemere, a 1 prispevok tak 3 vety, kdezto kazda ma 7 slov, tak to je 7*7*3

to by mozno aj chytili hranicu 3 miliony klepov :D

haha to je sialene :D

myslis ze ze to bol uplne wasted time? :)

(teraz nemyslim ci sa niekomu poradilo alebo nie, to ze to nepomaha som si vsimol uz daaavno :D )

ojka

ale vyšlo by mi no nejaké väčšie číslo, keďže som tu oxidovala aj predtým až doteraz sem tam ako nezaregistrovaná, tak to zaokrúhlime na tých 15 maximálne :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk