Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, je tam to kliucove slovo PAZUCHA, to je 1. slovo ktore inko nema rada :D
ojka a rada by si umyvala aj 10 tanierov denne? :P
inac, to umyvas s jarou? a len tak bez ruakvic?
inac dbry clanok, ze spanok hmm dnes ma dostal z postele von az telefonat o 12:30 :D haha ale tak, takymto stylom skutocne spim asi 50% z casu, co na posteli lezim :D druha polovica sa rovna zaspavaniu a potom snahe znovu zaspat ked som uz v bdelom stave :D a potom prehra - musim odtial odist :)

ojka

www.zdravie.sk super članok ((:
lost, oneeee, ja by som doma umývačku riadu teda nechcela //-: viem, znie to praštene, ale ja riady umývam rada (-:O
inak, prečo si si pri tej vydre spomenul na inko? :D

lost

inko

www.cas.sk

VZDY si na niekoho posmeniem, ked citam ze

Jedinečné zábery vznikli počas hry - vydrí samček pobehoval okolo s kamienkom pod pazuchou.

:D

lost

nie ale ja velmi rad cerstve jedlo :) cize nemam problem 2-3x denne si spravit "obed" :P

ale uz ma to nudi :D

ale tak pouzivam vacsinou 2-3 taniere na kazdy "obed"

plus zakusky, ryzove, to su dalsie 4-6 taniere..

plus 2-3 pribor na kazdy 1 tanier

:)

chapes :D

ja viem sialene, no o to mi ide :D toto robim preto a mam z toho radsot lebo UMYVACKA TO UMYJE ZA MNA :D:D:D

hahahaha

tak ale.. neviem, fakt vela veci treba umyvat..

i ked zas nie uplne ze kazdy den ide umyvacka 2 x :) ale tak urcite viac ako 1x

detto pracka.. hold, nie vsetko sa da prat all in one :D

ale mne je to jedno, je to super pocit, ked tam hodim spinave veci / taniere a pridem po ciste :D

este keby to niekto / nieco za mna vybral/o :D

ojka

no jasné, typický chlap :D na Bastiena sa bude vyhovárať, na psíka zlatunkého, ňuňuňuňu....
ale 2x umývačka? :D to prosím ťa čo doma stváraš? varíš pre reštauráciu? :D

lost

no nie, uprimne mam rad poriadok :D

ale tak, pri mojom style - 1 ryzove chlebicky za hodinu.. + pes, ktory nema problem 1 hodinu po okupani sa vyvalat v blate + ho pustim na postel (mne to nevadi)

tak sa extrmne tazko udrzuje poriadok

+ kazdy den umyvacka 2x..

ach

fakt, ak mam "tip top" dokonaly a idealny poriadok, vydrzi maximalne ... 2-3 dni ak sa fakt snazim.. (hlavne PES to PES!!!!!)

ale tak, zas nenavidim sa, ak mam neporiadok na stole, a mys nema priestor alebo neivem najst nieco :D

vtedy na seba nadavam ako blazon :D

ojka

na tom maried sa pučím už len keď na to spomeniem.... kam na to tí "autori" chodia :D žeby krutá realita? :D
ale ak to presvedčivo zahráš, možno ti niekto niekedy naletí :D

ojka

lost, to ty až do takých extremov zachádzaš? :D
na mňa to hádam pasuje oboje :D i ked room nie je až tak tip-top ako na obrázku :D