Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, to netuším, nikdy som sa nad tým nejak nezamýšľala.... ale raz za čas si ho vždy veľmi rada pozriem... ((:

ojka

inko, už ste si kupili lístky? vraj dnes tie VIP-ka boli do 2 hodín vypredané,... spolubývajúca zúfalá, lebo darinka je jej idol ((:

ojka

inko, toto su naše www.fhi.sk
ja som ich všetky ani nedočítala :D je ich jednoducho veľa (:
noooo, však prinajhoršom si zoberiem so sebou maľované krížovky a budem sa tváriť moc moc moc nenápadne a budem aj tak očúvať (((:

*inko

okja, tie mame dve oblasti/ prva oblast je specializacia (4. a 5. rocnik), druha oblast je povodny smer (prve tri roky na vs)
nhf.euba.sk
nhf.euba.sk
v kazdom okruhu su podotazky

no a zajtra ale nie je na 100% iste ze ten Stanek pride, on sa vyjadril ze dojde, ale aby potom nebolo na mna zle, ked si tam odsedis a budeme preberat ucivo s tou nasou zenskou :)

ojka

maccaaaaaaaaa, vitaj znova medzi nami praštenými (: neboj, počas tvojej neprítomnosti sme sa správali slušne (-:O
martin, už tečie? už tečie? ale viem, ako sa cítiš, to je na figu, keď to zamrzne..../-:
inko, 22 okruhov? a to si akože potom z týchto okruhov vyťahujete 2?
leboooooooooooo ja sa neviem vyočiť... lebo, my máme dve oblasti (okruhy) a z každej si ťaháme otázku zloženú z podokruhov. A dokopy ich máme 46 a 35, a to jeeeeee 81? pfffffff.....
och, inak už som začala byť v práci smutná, že nebudem môcť prísť na tú prednášku zajtra, ale vyššia moc zasiahla.... tak sa snáď hádam aj dotackám.... (-:O

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk