Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, odvtedy, čo mi jeden diaľkový kedysi doslova zhorel a vybuchol, tak som v dialkači nesedela --- smer BA :D to ma už nik neprinúti d-:
noooo, tak to budeš mať prijemný deň, heh, ale tak aspoň sa s drobcami zabavíš (:

*inko

inak viete co je zakon schvalnosti? asi prvy tyzden v tomto roku sa citim ok, zdrava, ziadna nadcha ani kasel...a paradoxne zajtra strazim dve chore decka... tak dufam ze to prezijem :D
ale sama som si vybrala...radsej utierat sopliky nez ist na oslavu mojej svagrinej :D

ojka.

inko!!! ty koťuha :DDD busom určite nepôjdem, a mám vynechať i vlaky? :D kupte mi osobné lietadlo so super pilotom a vyhoviem tvojej žiadosti :D

*inko

ano ojka, ty by si bola prijemny virus :)
a to celo sa ti podla vsetkeho do pondelka/utorka zahoji:)
a ponaucenie pre teba>
www.youtube.com
lost ale nie si virus..niekedy aj spis :)

ojka.

pche, inko, že vírus, no dovoľ :D ale tak keby hej, tak dobrý vírus by bol zo mňa, rada otravujem ľudí a "spríjemňujem" im život :D
no dobre, ja si ofinu pristrihovať určite radšej nejdem :D
nooo, mám to kapánek napuchnuté a taký ružovo-červený pás mám cez to od toho rámu okna (: modrinka tam je len taká menšia (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk