Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

system

:) aj to potesi :) jo dufam ze sa mi podari nacvakat neco paradne :P este si chcem nasetrit na nejaky objektiv poriadnejsi :)

ojka.

uau.system,to je parada (: tak potom tu ocakavam kvantum perfektnych fotiek! Uz si ho stihol aj otestovat?
Nooo a co som dostala ja?same uzitocne veci...oblecenie,kozmetika,vonne sviecky a tak (:

system

inac ojka co si dostala pod stromcek ? :P .. sa musim pochvalit este som to tu asi nespominal, ... neviem ci si spominate ked som sa radil aku zrkadlovku kupit a tak uz maaaam svoj fotacik :) dostal som na vianoce teda polovicu som si cvakol sam :D canon 550D :)

ojka.

dzana,my v noci takmer vzdy o jedle,sila zvyku (:
system :D ja som sa tej fx koncovky tiez zdesila,takisto sila zvyku (:

ojka.

lost,hej,v haluskach je muka,ale tak mozno by to slo spravit aj s bezlepkovou,neviem...vyskusaj
ale cestoviny s tuniakom mam velmi rada i ja,a este si davam do toho kukuricku,veeela,...
System,pod uz aj ty chrňat,bud kolektivny... (;

system

cav dzana pozname sa ? :D inac mohla si si dat aj krajsiu koncovku nez FX omg :D z tych dvoch pismen ma chyta depresia :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk