Prečo ešte nespíte?

ojka.

aaaaaaaa, chapete? ja tam čakám od tretej na tú tetuľu a ona príde o pol siedmej? a potom so mnou ani tie papiere neprekonzultuje, len mi povie, preštudujte si tie poznámočky, čo som vám tam napísala a keby čosi, tak o 2 týždne mi doneste celú verziu... grrrrrrrrrrr....
ale hlavne, že ja na ňu čakám 2 a pol mesiaca, kým si to ona prečíta a vyjadrí sa k tomu...
och, trpezlivosť moja zlatá a pevné nervy....

ojka.

lost,myslim,ze aj bebe tam bude :D
och inko,vcera som tu tiez umrzla skoro,...ehm,a tvojej rukavicky mi je velmi luto,ale ehm,musim sa smiat,kruta smrt :DDD prepac,...
Skola mi dnes skoncila uz o tretej,ale o stvrtej ma moja konzultantka DP vypisane konzultacky,tak som cakala,..vysla som hore k jej kabinetu a na dverach ma odkaz,ze pride o piatej,...do hrasku,tak tu mrznem dalej,...nieeeeee
dnes som bola u nas v bufete uz 4 razy,z toho to bol jeden obed(cestovinky mnam) a 4 caje. Ked som tam bola pred chvilkou,tak tetula sa hned spytala:'jeden horuci a bylinkovy?' si ma uz dnes zapamatala :D som uz len pekne podakovala a zaplatila :D

[zruseny1]

ojka mne bola zima este aj v bunde...a vcera mi padla rukavicka do skolskeho zachoda, tak som to rovno vyhodila do kosa.. ach cestou domov som skoro umrzla :D
inak vcera som bola k tebe absolutne blizko :D som mala jednu hodinu v tvojej budove :D
no ale vcerajsok bol velmi zly a dlhy... same okna, fuj...ty si to ako vcera prezila?
dneska si tiez dlho?

ojka.

lost,ked sa nevies rozhodnut,ci sever-vychod-juh-zapad.tak zvol stred-banska bystrica a okolie,je to krasne mesto,historia i nakupne centrum,skoly,turistika,perfektna priroda (: v zime je zima,v lete je teplo,..
Inkoooo,aj vo vasej budove je tak nenormalne chladno? Ja tu cele hodiny fungujem v kabate a zimnom vybaveni,dnes nam dokonca i profesorka dosla v kozuchu a rukavickach prednasat,...a jedna kamaratka si doniesla rovno deku z intraku :D
och,som zvedava dokedy tu budem mrznut dnes...brrr

lost

a casovo?

dnes vecer alebo zajtra rano? :)

asap. cas tika, tik-tak,tiktak tik tik tik tik :D

ale tak, to sa asi neda tak brutalne rychlo :)

zas nevyhoda zitia mimo civilizacie je ta ze treba cestovat atd.. cize benzin...no ale zas, nestoji to za ten pokoj? :) ako casto by som musel cestovat? zas vsetko aby sa tocilo okolo BA je tiez nezmysel.. je to tam uz dost preplnene..