Prečo ešte nespíte?

ojka.

Maroš, ja to mám už odskúšané, ja si môžem ľahnúť do postele aj večer po večerníčku, a nič, len by som ovečky rátala a rátala a rátala... treba sa ešte viac unaviť a doraziť ((:
a ty ešte stále mávaš bolesti, že nemôžeš kvoli nim zaspať?
či si si na tie "spacie" lieky zvykol a tak máš i tearz nejaké? (:

ojka.

maroš, ja mám veľmi zlatú obvodnú, to sa neboj, ja som u nej skoro ako doma ((:
hmmmm, nemám dobrý cyklus spánku? to si jak myslel? či čo si mám pod tým predstaviť?

Maros75

ojka......ano znamu lekarnicku. :)
A dokonca som si to dal predpisat sam aj u obvodnej:))) Dones jej kavu a uvidis ako sa zmeni pristup:)
A nemas velmi dobre nastaveny ciklus spanku.........tomu hadam neveris.

ojka.

system, ja nie, ja som bola doma zo zdravotných a rodinných dôvodov (: ale sympatizovala som s nimi....
ale potom, s nimi hej, ale s tými vytržnikmi na konci nie (;
lost, ooo, to si pekne napísal, mali by byť vzorom pre nás... tak to som zvedavá, kedy sa k tomu dopracujeme (:

system

tie protestne tabule niektore su fakt spica, skoro jak umelecke dielo :D a ze niekoho napadne take :D videl som :

na kazdu svinu voda vrie
zruste sviniam imunitu
milujem tuto krajinu, nenavidim tento stat
a jeden bol super neviem kde som to videl po EN pisalo nieco ze nechcem zit na tejto planete ci co .. :P a kopa dalsich :D a bol niekto z vas na proteste ? :)

ojka.

lost, s humorom i s hnevom,.... ale majú pravdu (: ja bych im všetku tú imunitu porušila... aj tú čo im ešte ostala (-:O sú snaď oni viac ako ja? ty? alebo nejaký iný človek? (:

lost

ANO ANO< to som vcera tiez videl, som isiel puknut od smiechu, s akym humorom ten prtoest beru :D:D:D:D

vyborne ))))