Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ale no, tu je kazdy vitany bibi :D
co ja viem, aj jajka minule pisala, ze by sme sa mali s ojkou stretnut, ale uz sme si akosi takto zvykli :D

ojka

inko :DDDDD
ja z teba nemôžem... heh,... až tak moc si "potrpí na účese"? (((:
bibi, no hej, my sme s inko dvojičky ((: máme po 23 a jedna bez druhej sa nikam nepohneme :D
:DDDDDD

User_37597

boze to znamena ze ste starsie...hm :/

a preco ste si nevymenili mail a nepisete si mail?predsa len to je lepsie ked pisete takto dve ako ked sa k vam priplichti nejaka bibisa a potom vas tu otravuje :D

[zruseny1]

bibisa, my sme s ojkou dvojicky :D 23 mame :))
ojka ved ja viem ze to evickovanie bolo naschval, on sa tesi ked obcas ziarlim :) mna na tom nastvalo jedine to, ze zbytocne provokuje :D ved uz som mu aj pisala, ze by bolo lepsie keby bol plesaty, ved kazde dva tyzdne za nou chodi, curak jeden

User_37597

a kolko mate rokov obe?jedna z vas ma 24 nie?ci sa mi zle zda?ja uz som s tolkymi ludmi pisala ze fakt neviem :D

ojka

bibi, však ja vieeeeeem, viem (: jedného pekného dňa sa dám trošku podstrihnuť, ja som o tom už dávno premýšľala (: len treba sa odhodlať...

User_37597

ojka
to ze s nimi nerobis vsetky tie veci ako si vymenovala neznamena ze ich nemas poskodene.cim su dlhsie tym su tazsie a tym zacnu byt take menej odolnejsie voci vonkajsim vplyvom.
takze povinne podstrihnut!!! :D

ojka

bibi, tak tak, ako písala inko, nemysli na to, nesústreďuj sa na to, keď to príde, tak to príde (:
inko, tak EVIČKA, ale tak vidíš, že to schválne tak napísal, aby si žiarlila, to vieš, i chlapi chcú byť obletovaní (;

User_37597

no vidis to ma az tak nenapadlo :D
ok od teraz nemyslim na to ze to tolko meska.nemyslim na to ze uz nech dojdu a nemyslim na to ze co ked to nedojde.

BOZE NECH UZ DOJDU!!!!priatel mi s tym pili nervy :D