Prečo ešte nespíte?

lost

no nechcel som riskovat :D

rozmyslal som do mlieka
ale islo mi len o to, aby to bolo vlhke, ale tak jasne, nabuduce skusim caj :)

ale krem je z praskoveho cukru, masla kockoveho a mlieka (puding a van.cukor)

myslis ze caj, alebo kapucino , alebo ine na to bude OK, chutovo ci to bude ladit? :)

alebo co by si na tomto recepte zmenila (kludne modifikuj aj krem ak ti nieco napadne:) )

ojka

lost, a prečo si to namačal do vody? nemohol si dať radšej čierny čaj? kava? kapučíno?
voda....hm.... tá je bez chuti :D

lost

vyhram vyhram nad bebe vyhram..

skusil som to prepichnut so sparatkom a su makkucke uz :) ale nie dostatocne, ale rozhodne to ide dobrym smerom..

tie ktore som jednoducho namocil dovody.

a tie druhe nic moc, ale uvidime rano..

porazi ma, ak je trik v tom, ze namocit do vody...

hehe to je ako keby .. ja neviem :) proste uplne ze "riesenie" ... namocit do vody... heh... a ja sa s tym hadrcore kaslem s upravou receptu a zhananim specialnych mliek a milion sposobov a pokusov :) vtipne no ... ale vyhravam vyrhavam :P

ojka

inko, jasné, že som to preplakala, tomu ver, tetuľa vyšla von s indexmi a rozdávala nám ich,... ja som ten svoj otvorila a začala plakať, a všetci na mňa, že čo sa deje, že či vyrazila aj mňa, či som to spravila a ja som sa zmohla iba na gesto "palec hore" a spokojne som si plakala dalej (((: ale kamarati takí zlati, prišli za mnou, i so spolužiačkami, ma tam vyobjímali a bolo mi dobre ((:
bc. štátnice som až tak moc neprežívala, i keď tiež sme mali zhodou náhod v komisii túto tetuľu... (-:O
uvidíme na tohtoročných :D
oooo, lost, ja som bola tvojou inšpiráciou? tak to jaká pocta pre mňa, tak potom o to viac dúfam, že sa to bebepapaníčko podarí (: lebo boty jesť, hm, no čo ja viem, to by mi asi nechutilo a tebe tiež nie :D

[zruseny1]

lost ved ja viem co je ciel :D len..otazka je ze: kedy :D
ojkaaa? nespravime lostovi jeden bebekolac? :) ja bych mu uz tak dopriala

dobre vazeni, majte sa krasne:)

lost

no ciel dosiahnem ked sa naranajkuem BEBE :)

thats it..

7,14 = 25/350 :D ale 7,14 vyzera byt zaujimvejsie :D

ojka, no ciastocne dost si bola inspiraciou.. ze si doniesladobre spravy zo skusky :) tak som to chcel dobehnut a tiez "uspiet" a nie "fail" v BEBE ako minule :D i ked ja mam obtiaznost ultra-lama-easy a ty kapanek-hardcore :)ale tak :D ina liga, nevadi :D

[zruseny1]

ojka no to bolo krute, 40 ludom dnes asi nebude moc do smiechu, ach chudaci :/
ale teda ty si uzi posledne volne dni a od pondelku (resp. ty od utorku) makame daleeeeeej, wueheej :D

ojka a to si uplne vazne plakala? :D a co budes robit ked ti bude cela nasa "mundur-group" na promociach triast rukou? :D tiez budes plakat? :D

[zruseny1]

no ale sak kedy ten ciel dosiahnes? :D ja nechcem byt zla, ale vravi sa ze v najlepsom treba prestat:D

na to cislo 7,14 percent si prisiel akym vypoctom? :D ved minule sme vraveli, ze fibonacciho magicke cislo je ine :)

skus na ten bebe urobit "tfuj tfuj tfuj" pre stasie :P