Falošne spolužiačky! Ako sa ich zbavit...

Príspevok v téme: Falošne spolužiačky! Ako sa ich zbavit...
marianna1

Ahojte. Som prvacka na strednej skole. nasla som si v triede super kamaratku s ktoru si najviac rozumiem. lenze mame v triede aj take baby ktore su do slova hnusne! namyslene,zakerne,ohovaraju kde sa len da a su falosne! myslia si ze ONI SU NIECO A MY NIC! mame tam jednu ktora je z nich najhorsia. stale za nami dolieza,vypytuje sa,a neda nam nikdy pokoj. a chce chodit po skole s nami do mesta...je mi z toho zle, a nemozem na to prestat mysliet ze zajtra,pozajtra,no proste 4roky bude s nami v triede...neviem ako sa mam k takej "ovecke" správat. aj by som jej vykricala pravdu ale zas nechcem byt s nikym pohnevana v triede. prosim poradte mi co mam robit a "zbavit sa jej"!

adriannna

a teba nenapadlo,že možnože aj ona sa chce začleniť do kolektívu?že aj ona si chce nájsť nové kamarátky,lebo tiež je v triede medzi novými ľuďmi a chce sa zoznámiť?chce sa s niekym baviť?ako by sa to páčilo tebe,keby si tú "1" kamarátku nemala,čo si si našla a nikto by ťa medzi seba nechcel prijať?

zuzic

bud rada ze nemas take v triede vsetky:D ja to riesim tak ze jednoducho sa stale vyhovoram a oni sa uz dovtipili ze s nimi nechcem nic mat a pourazali sa vsetky ale mozem ti povedat ze ma to ani trochu nemrzi ze som si ich vsetky rozhnevala. aj tak su to len namyslene kravy:)

levicaaaaa

ja som mala na strednej celých 5 rokov všetky také spolužiačky a prežila som to... :D a teraz na VŠ sa to našťastie zmenilo... baby sú zatiaľ zlaté, dúfam, že to nezakríknem...

nauč sa s takými ľuďmi žiť. dosť ti to do budúcnosti pomôže... čím skôr sa to naučíš, tým pre teba lepšie... držím palce

Deee

Nie je mozne vychadzat so vsetkymi ludmi na svete, uz je to raz tak, ze niekoho "mozeme" a ineho vobec "nemusime", ak sa jej budes vyhybat casom to pochopi, ze o nu nemate v partii zaujem, a bude sa hnevat, alebo jej to povies priamo a opat sa bude hnevat, pripadne bude smutna, nevidim iny sposob nakolko stredna skola je "krute" prostredie, ale aj tym sa clovek postupne uci realnemu zivotu, a ohladom toho, ze niekto sa hra, ze je viac...neboj na kazdeho raz pride...nebola som za triednu hviezdu, dnes mam vsak stastne a spokojne manzelstvo, zatial co slecny nieco viac sa stale hladaju a navyse aj hladaju toho praveho, konaj tak, aby si sa mohla pozriet do zrkadla a druhym do oci