Problem po holeni :(

Príspevok v téme: Problem po holeni :(
nikto001

Viem ze uz tu takato tema bola,alee aj tak by som sa chcela spytat a poradit si od Vas.Vzdy ked si oholim nohy tak potom sa mi vsade vyhodia same cervene bodky.Aj si nohy natieram kremom na upokojenie pokozky ale vysledok stale nedosiel.MOzno to bude aj tym ze si ich casto neholim alebo ja uz neviem,som v koncoch.Pravdu povedat strasne sa hambim za to.A preto by som potrebovala radu.Isto ste sa uz s takymto problem stretli.

Denz

datelinka- ale tam nejde o to ci viac krat....v protismere sa chlpok prereze prilis hlboko a casto sa stava,ze vojde pod kozu...a vtedy ten zapal....
(a aj s mliekom)

datelinka

v smere rastu chlpkov? no neviem, budes musiet prejst ziletkou viackrat a myslim, ze to bude este horsie.
a ked uz fakt nic nepomoze, tak iba pinzetou.
a inak, cathy, bud rada, ze riesis taky problem. mam znamu, ktora uz niekolko rokov trpi totalnou alopeciou a nikto nikdy nezistil pricinu, takze ju ani neliecia. ta nema na tele ani jediny chlpok :-(
(a to nepije ani mlieko)

nikto001

Hej zabudla som,este to ze nedavno som pouzivala Veet a len som tiez stierala a aj tak sa mi objavili tie hnustnee bodkyy.Asi sa ich uz nezbaviiim.

Jana Za

Ahoj tie červené bodky máš preto že sa holíš žiletkou. Pri tom sa totiž ku korienkom dosane nejaka necistota zo žiletky a zapalia sa peto su tam bodky. Ked sa oholis strojcekom ziadne nie su. Ale boli to ako cert..alebo ani depilačný krém nerobí bodky, ani horúci vosk.