Prosimm pomozte mi.

Príspevok v téme: Prosimm pomozte mi.
monci

Dobry den ! Ja berem antikoncepciu na 28 dni.a chcela by som sa spitat ci sa beru aj pocas kramov alebo nie.Pretoze ja som ich brala na 5 den kramov tak mi povedala gynekologička.A vychadza mi to tak,ze tie tabletky beriem aj cez kramy.Alebo tie kramy by som mala dostat az ked doberiem všetkych tych 28 tabletiek ? Aj ked ich beriem na 5 den kramow ? prosim odpiste mi dakujem. !

aluska

nobelplus.sk tam najdes vsetky pribalove letaky vsetkych liekov predavanych na slovensku

najdes si tam liek, otvoris si o nom info...a pod nazvom lieku napravo je zalozka ze pribalove informacie pre pacienta.a to si otvoris a mas to

aluska

moja su aj na 21 dni ale tych poslednych 7 co mas v baleni je placebo-sacharoza, tych 7 je tam len koli systemu brania, aby si si kazdy den dala nejaku tabltku a nepredlzila si omylom cyklus moja..kludne tych 7 mozes aj vyhodit a dat si 7 dni pauzu
ale system kazdej antikoncepcie je cyklus 28dni!
nezamyslaj sa nad tym ci mas kramy alebo nie...ber 28 tabletiek a potom zacni nove balenie..koniec bodka..nikde neni napisane ze ked mas kramy tak nemozes brat tabletky
a inak pribalove letaky su volne dostune na internete

monci

nedostala som ani ... nie neni je aj na 21 dni ... len ja som proste brala na 5 dne kramow a dostala som kramy a zostalo mi este 5 tabletiek tak ich uzwiwam aj ked mam kramy. to by tak malo wychadzat nie ? ked beriem na 5 den kramow tak ze budem aj cez kramy brat nie ?

aluska

ber 28 tabletiek a potom zacni cely novy blister..to nevadi ze mas kramy...precitaj si pribalovy letak..
a inak kazda antika je na 28 dni..len ta medzi nami